2752
2734

دیشب همکارم که مسئول شیفت بود به خاطر مدیریت بدش یک بیمار خیلی بدحال فرستاد بخش من. که بخش من خیلی شلوغ و با امکانات کم بود. و اگر جراح دیر بالاسر مریض میرسید مریض به خاطر خون ریزی داخلی میمرد. بعد که جراح اومد داد و بیداد کرد و همکارم متوجه اشتباهش شد که نباید مریض رو میفرستاد بخش من، بابت هر چیزی کلی سر من جلو اون همه بیمار و همراه داد و بیداد میکرد😑 منم انقدر استرس وضعیت مریض رو داشتم و همون لحظه فقط به مریض فکر میکردم که وایسادم مثل چی نگاش میکردم و هیچی نگفتم. الان که یادم میاد چطوری سر من داد میزد و من هیچی نگفتم اعصابم داره به هم میریزه. جلو اون همه آدم به نا حق تحقیرم کرد. صبح به سرپرستارم گفتم ولی قضیه رو ولی احساس میکنم باید برم به مترون (رئیس پرستاری) هم بگم تا یکم آروم بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو تحقیر نشدی اون تحقیر شده، به خاطر اخلاقش بد خودش

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
تو دلم مونده که چیزی نگفتم😑

عزیزم بعضی از جاها نیازه سکوت کرد

اون زمان شماهم جوابشو میدادی ممکن بود بحث کش پیدا گنه مریض حالش بدتر بشه بلایی سرش بیاد

اصلا تو بیمارستان زمانی ک بیمار هست چ خانواده بیمار چ کارد درمان سرت داد زدن چیزی نباید بگی 

الان ک گذشته به او اقا بگو کارش چقدر زشت بودده یا به رئیس بیمارستان بگو

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛