2733
2734
عنوان

مغز زنها🙄🙄

149 بازدید | 15 پست

اونروز یک رواشناسی میگف مغز اقایون حالت تقسیم بندی داره مثلا دعوا که میشه میتونن به بقیه امورات زندگیشونم برسن کار و تمرکز و خواب ولی زنها مغزشون یک حالت پیوسته داره اگر توی روابطشون مشکل پیش بیاد از خواب و زندگی میفتن نمیتونن تفکیک کنن و این حرف کاملااااا راجب من درسته

بنظرتون راهی هست که بتونیم این رو درست کنیم و بتونیم در کنار رابطه و سختی ها روی زندگیمونم تمرکز کنیم ک لطمه نخوره

من الان یک شخص نسبتا خوبی توی زندگیم هست ولی حضوری جلوی پیشرفت و تمرکزمو گرفته

راه حلی دارید خانما؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

با این مغرم گیج شدم🙂

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

عاره باید یاد بگیری مدیریت کنی

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

وا واسه ما چرا برعکسه 

اتفاقا دانشمندان میگن مغز مردان تک بعدی و زن ها چند بعدی یعنی میتونن چند تا کار و همزمان انجام بدن مثل من 

دانشجوام درس میخونم کار میکنم با همسرم در ارتباطم

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
وا واسه ما چرا برعکسه  اتفاقا دانشمندان میگن مغز مردان تک بعدی و زن ها چند بعدی یعنی میتونن چن ...

اینم شنیدم ولی اون حرف راجب من خیلی درست بود نمیدونم چجور رابطمو ادامه بدم در کنارش ب زندگیم برسم

یکم ایراد داره حرفاش

خانم‌ها رابطه‌محورن ولی دلیل نمیشه همشون با هر مشکلی که تو روابطشون پیش میاد به هم بریزن

شما رو خودت کار کن می‌تونی تغییر کنی، مثل بعضی از خانم‌ها که می‌تونن جنبه‌های مختلف زندگیشونو از هم تفکیک کنن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
یکم ایراد داره حرفاش خانم‌ها رابطه‌محورن ولی دلیل نمیشه همشون با هر مشکلی که تو روابطشون پیش میا ...

حالا منم حرف ایشونو دقیق یادم نیست کلیتش گفتم قطعا استثناعاتی وجود داره

ولی الان خود من حس میکنم اگر توی رابطه بمونم زندگیم ضربه میخوره اصن نمیتونم در کنار رابطه تمرکز کنم

اینم شنیدم ولی اون حرف راجب من خیلی درست بود نمیدونم چجور رابطمو ادامه بدم در کنارش ب زندگیم برسم

اگه رابطت جدیه تایم های مشخصی را بزار برای صحبت کردن و بیرون رفتن و... و در تایم های دیگه روی کارت تمرکز کن 

اوایل سخته ولی عادت میکنی

اگه رابطت جدی نیست اولویتت پیشرفتت باشه

تلقین همه چیزه در ضمن مغز زنها خیلی کاملتره . منتهی اکثرا یاد گرفتن فقط از احساساتشون استفاده کنن و ...

بحث احساس نیس الان مثلا من خیلی راحت تر میتونم رابطم رو کنار بذارم تا پارتنرم اون براش سخت تر هست

ولی خب دلم میخواد یاد بگیرم این رفتار رو کنار بگذارم از خودم میپرسم یعنی تا ابد هر ادم خوبی توی زندگیت پیدا شد چون نمیتونی تمرکز کنی رو درس زندگیت میخوای ولش کنی؟

2706