2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اومدم عنوانو دیدم خواستم بگم چرا فک میکنی کسی ک ایتالیا پزشکی میخونه تو نی نی سایته؟😂😂😂😂

ببین ب شرط تلاش و جون کندن آره ...یه رشته معمولی اینجام میتونی خودتو بکشی بالا ...اونجا ک دیگ😍

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
از شرایطش اطلاع داری چطوریه؟ باید چیکار کنیم ؟

من نرفتم ولی دوست یکی از دوستام رفته بود ایتالیا 

پارسال رفت اپرای کرده بود برا ارشدش مدرک آیتلس داشت دوستم می‌گفت نمراتش هم خیلی تاپ و بالا نبود ولی رزمه اش خوب بوده .‌.... دو ماه اول خیلی سخت بوده براش و اذیت کردن بعد بهش هذینه رو دادن .....شاید میخواستن ببینن وضعیت درسیش چطوره اونجا رشته اش هم فیزیک بود

مرتب هم ازت آزمون میگیرن اگر درس ات افت کنه بورسیه لغو میشه.....

حالا شاید برا پزشکی سخت گیر تر باشن دیگه نمیدونم ولی هذینه غذا شون هم گرونه مثلا یه ساندویچ میشه ۱ میلیون و خورده ای به پول اینجا البته

2706