2752
2734
عنوان

سرچ های مستهجن بچه دوستم😭😭😭

507 بازدید | 44 پست

امروز رفتم خونه دوستم این خانم دوتا پسر داره یکی 5ساله یکی 12ساله بعد پسر کوچیکه اومد پیشم گفت خاله برو تو گوگل بزن تفنگ ابپاش با من بچش خیلی جوره اخه هروقت میرم براش خوراکی و اینا میخرم البته برای جفتشون بعد رفتم تو گوگل اونجا که هست میخوای سرچ کنی سرچ های قبلیت و میاره دیگه دیدم چه سرچ هایی کرده بچه 😭😭😭این تبلبت بچه هاش گوشی دوستم نیست وقتی خوندم قلبم اومد تو دهنم واقعا یه لحظه یخ کردم یه دیدم پسر بزرگه اومد گفت مهدیار مگه نگفتم هرچی میخوای بگو برات پیدا میکنم خاله تبلتمو بده میخوام برم درس بخونم😭😭😭😭

پسر دوستم رفت تو اتاقش بهش گفتم تو میدونی به بچت تبلت و اینترنت دادی مطمئنی درس میخونه گفت اره دائم تو اتاقشه داره درس میخونه گفتم نمراتش گفت نمره نمیدن که همه درساش و میزنه خوب 

خیلی حالم بده نمیدونم چیکار کنم واقعا نگرانممممم واقعاااا دلم به حال دوستم کباب شده😭

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
این کنجکاوی ها تو این سن طبیعی هست تو پسرا. یکم مطالعه کن انقدر حرص نخوری

اخه چیزهای بدی بود

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

اومدم خونه مامانجونم

اینجا بخاطر اینکه طلسم شدید دارن اذیت میشم 

دارم عذاب میکشم نمیخوام بیام اینجا مجبورم میکنن

به جبز اینکه چیزی نخورم چیرو باید رعایت کنم؟

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
به شما ربطی نداره بیخیاللل

بچه دوستمه اصلا یه ادم که هست

حتماا به مامانش اطلاع بده اسی 

اینده ین بچه خراب میشه با اینکه مامانش فکر میکنه درس میخونه

مامانا خواهشا انقدر ساده لوح نباشبن

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟

خود کرده را تدبیر نیست

البته درهدحال خودشونم سرچ نکنن دوستاشون بهشون میگن و نشون میدن

ولی اینکه بچه این تبلت و اینترنت به صورت مداوم دستش باشه خیلییی مسموم تر و اسیب زا تر از اونه که دوستاش بهش گاها بگن با نشون بدن.

طبق نظر روانشناس کودک در اتاق کودک اصلا نباید بسته یاشه و نباید حس مالکیت کنه چه برسه که مدت طولانی با اینترنت تنها گذاشته بشه( گفتم کودک،الان نرین بچه های نوجوونتونو اذیت کنید)