2733
2734

انواع اقسام چیزایی ک توگوگل زده امتحان کردم از حلقم ب پایینه معده واینامم اسید ودرد واینا نداره فقط رکی زبونم بارسفید میگیره اونم بسختی پاک میکنم باز برطرف نمیشه

دلتنگ چهره ای هستم ک نمیدانم خاک باآن چه کرده💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سنگ لوزه

دندون خراب

مشکلات معده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

لایک 

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!

معده ت سرد و مرطوبه شاید

یزای گرم و خشک بخور مثلا یکم گل میخک با کندر اسیاب کن مثل قرص درست کن بو اذیتت کردمثل قرص قورتش بده اول میخکو آسیاب کن بعد کندر اضافه کن اسیاب کن این من دراوردی هستش خودم اماحان گردم خوب بود بازم میخای از دکتر مورت بگیر

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤

وقتی مسواک میزنی رو خمیردندونت کمی نمک بپاش

روی زبونتو با زبان شو پشت مسواک تمیز کن

کام دهانتو با انگشت شست تمیز کن

آب زیاد بخور

یکیم اینجا میگفت حنا زده به سرو دست و پاش بوی دهنش خوب شده