2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یبار رفتم خونه زن عموم گذاشته بود رو بخاری 

میگفت که 2 روز قبل میزارم بخاری میپزه   خوشمزه بود انصافا

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم"             "ضد اجتماع "

داشتن دنبه درگوشت ها و پختن طولانی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

من همه وسایلو میریزم داخلش درسته باهم میپزه😋😋زیرشم کم میکنم ننخود لوبیاهم میزنم🤤مخصوصا اگر داخل ظرفای سفالی و سنگی باشه معرکه میشه

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گوشت تازه گوسفند +دنبه خوب 

من توش گوجه هم ميندازم با فلفل سیاه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

من تو زود پز میزارم گوشت زیاد وپر چرب وچیلی با نخود که شب قبل خیس خورده

روغن دونبه هم برا سرخ کردن پیاز وگوشت همون اول میرنم

فلفل اخر هم ترخون خشک پودر کردم میریزم رب محلی بعد همینا هوس کردم🤪

🖤🖤🖤🖤

من گوشت ران گوسفند به اضافه دنبه میذارم

از ۶ ۶ و نیم میذارم صبح تا ۱۲ و نیم اینا رو شعله کم 

خیلی خوب میشه خداییش 

من همه مواد و با هم میریزم اول 

حتی رب 

سیب زمینی آخراش فقط میندازم 

شک ندارم که پس از مرگ🏞🧚‍♂️ملائک گویند از دل قبر 🌫خودت خیز که مهمان  داری🌠 ما سراسیمه بپرسیم که آن❤مهمان❤کیست 🌠 وبگویند که مهمان 💚 ز خراسان داری ❤💚❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
2706