2733
2734

کسی که باهمیم توقع صمیمیت بیشتر داشت از همون نظر که خودتون میدونین 

منم گفتم نه تا همین حد کافیه بیشتر آمادگی ندارم و برای خودم خط قرمز دارم 

اونم اول یکم ناراحت شد 

یکم خواست نظرمو عوض کنه با بی توجهی 

الان بهم گفت که ما دو تا دوست معمولی باشیم تا دیگه از هم توقعی نداشته باشیم 

من خیلی بهم برخورد و ناراحت شدم واقعا همه چیز می‌ذاره زیر پاش و اینجوری میگه 

اما وقتی اینو گفت خیلی ریلکس گفتم باشه اشکال نداره ولی از درون داغون شدم 

حتی بعدش میخواستم زنگ بزنم دعوا کنم جلوی خودمو گرفتم الآنم هنوز چیزی نگفتم 

موندم چکار کنم چجوری باهاش رفتار کنم و چی بهش بگم

بعد یک سال و نیم اینجوری میگه با وجود اینکه تا الان مثل دو تا دوست نبودیم واقعا ناراحت شدم

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

بعنوان کسی که با دوست پسرم ازدواج کردم میگم این پسر تورو دوست نداره 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کسی که درخواست نه به جا داره تو دوره دوستی مرد زندگی نیست ولش کن 

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

کوتاه نیا اون الان نقشش همینه که تو حس کنی این رابطه تو خطره و یه کاری کنی(مثلا همین که از خط قرمز ها و خواسته های خودت بگذری)که اینجوری چیزی که میخواسته رو بهش میدی و گولشو میخوری..خودتو خونسرد و کاملا موافق نشون بده ببین چیکار میکنه ..

به علاوه میتونی بسنجی ببینی برای رسیدن بهت و داشتنت تلاش میکنه یا نه البته اگر خودت قصد تشکیل رابطه جدی و ازدواج داری

میخوابونم دهنتااا🗿🤛🔪

همون بهتر که بره این بدرد دوستی هم نمیخوره 

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!