2733
2734

کنکوریم دو روزه حال روحیم خوب نیس دوروزه، اومدم نی نی سایت فقط چرت و پرت میگم ب قیافم و عالم و ادم گیر میدم فقَط دلم میخواد این 40 روز تموم شه خلاص شم خیلی حالم بده خیلییییی

همش فک میکنم دوستام قبول میشن ولی من ن اعصابم دااااااغونههههه 

از ی طرفم ب قیافم نگاه میکنم از عالم و ادم سیر میشم انقدر ک زشتم 

توروخدا برام دعا کنید حمد بخونید حداقل قبول شم رشته مد نظرمو قیافه ک ندارم دلم ب تحصيلاتم خوش باشه دعا کردین لایک کنید صلوات بفرستم 

گوشی بزار کنار و همین ۴۰ روزم تلاشتو کن 

نهایت یه تست بیشتر میزنی و نزدیک ۸۰۰ نفر جلوتر میفتی 

بعد کنکورت بیا نی نی سایت 

اون موقع اونقدر وقت داری بیای توی گوشیو بری به خودت برسیو... 

دمنوش ارامش بخش بخور 

ویتامین گروه ب بخور 

اگه خیلی استرس داری برو روانپزشک دارو بنویسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوشی بزار کنار و همین ۴۰ روزم تلاشتو کن  نهایت یه تست بیشتر میزنی و نزدیک ۸۰۰ نفر جلوتر میفتی& ...

مامانم اهمیت نمیده ب روانشناس و این چیزا تا باهاش حرف میزنم داد و بیداد میکنه میگ اعصابمو بهم نریز چرت و پرت نگو 

2731
مامانم اهمیت نمیده ب روانشناس و این چیزا تا باهاش حرف میزنم داد و بیداد میکنه میگ اعصابمو بهم نریز چ ...

پدرو یا خواهر و برادرت درک نمیکنن؟ 

نهایت ویزیت انلاین بگیر 

سایت هایی مثل اسنپ دکتر و...  

تمام مشکلاتت را روی کاغذ بنویس یادت نره 

زنگ بزن بهشون بگو 

داروی مناسب تجویز میکنن

پدرو یا خواهر و برادرت درک نمیکنن؟  نهایت ویزیت انلاین بگیر  سایت هایی مثل اسنپ دکتر و.. ...

خواهر برادرم کوچیکن ن... 

اونا فقط میگن درستو بخون 

خیلی حالم بده نکنه دوستام قبول شن من نشم 

وقتی میبینم چقدر امیدوارن و اعتماد ب نفس دارن خودمو میبازم

خواهر برادرم کوچیکن ن...  اونا فقط میگن درستو بخون  خیلی حالم بده نکنه دوستام قبول شن من ...

به خودت استرس وارد نکن 

نه همه قبول میشن و نه همه رد میشن 

اگه حوصله داشتی واسه سال بعد بخون اگه خدایی ناکرده قبول نشدی

اگر حوصله هم نداشتی یه رشته بدون کنکور برو 

به خودت استرس وارد نکن  نه همه قبول میشن و نه همه رد میشن  اگه حوصله داشتی واسه سال بعد ...

ن هدفم ی رشته خاصه اون نشه 10 سالم شده میمونم ولی خیلی بده ک همه همکلاسیات برن دانشگاهو تو بمونی و کتابای دبیرستان واقعا حس بدی داره