2733
2734

سلام شبتون بخیر 

من یه مدت فشار و استرس زیادی روم بود بخاطر کارم طوریکه یه شب خیلی حالا بد شد و اورژانس و... اوردن برام حالا بماند دیگه تا یکی دوهفته قرص کلرودیازیو پوکساید خوردم ولی استرس خیلی شد بود رفتم روانپزشک اولش داروی سیتالوپرام ۲٠ نوشت برام چون گفت وسواس نسبت به بیماری ها(بخصوص ببماری های روحی روانی هم داری و بگشت و من یه دوماه سیتالوپرام ۲٠ خوردم و استرس خوابید ولی وسواس شدید تر گرفتم طوریکه بیماری های روحی روانی مثل اسکیزوفرنی و پارانوئید و اینا رو میشنید و همه علایمشو تو خودم ایجاد میکردم رفتم دکتر داروم رو زیاد کرد و کرد ۴٠ و گفت وسواس داری بعد حالا اون علام مثل ترس از دیگران و چمیدونم مسموم شدن و اینا که تو خودم چون علائمشو دیده بودم ایجاده کرده بودم ولش شد ولی یه یه هفته پیش تو رختخواب بود یادم یهو افتاد کسی که پارانوئید داره فکر میکنه همه دروغ میگن خودش راست میگه واای حالا اینو تو خودم ایجاد کردم😫😫😫نمیدونم واقعا چیکار کنم ببنید یعنی اینجوریم از پنج شیش دقیقه تو مغزم این کلمه تکرار میشه(( دروغه باور نکن)) ولی من حرف همرو حتی اگه دروغم باشه باور میکنم فقط ایم جملهه هی تو سرم تکرار میشه ولی نه اینکه بخواد روم اثر بزار 

ممنون میشم راهنماییم کنید لطفا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731