2752
2734

رسمای بعد ازدواج که دوطرف کادو میبرن برا هم

ما برای پاگشا عید نوروز شب یلدا به داماد کادو میدیم و 

خرید بازار بعد عقد برا داماد وسیله میگیریم 

غیر این چیزی بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصفهانی ام ولی از روز اول به شوهرم توافق کردیم خیلی رو رسما نریم. واقعا زیاده اگر توش بیافتی مسخره اس. خب قبل مناسبت ها از خودشون بپرس چون هر کسی یجوریه. مثلا برای همون عقد شربت مادر داماد داریم. همون خریدا کامل هست. ساعت و کت شلوار و ... ولی برای عروسم خیلی رسم هستا بپا سرت کلاه نره اگر شما انجام میدین‌. 

2731
اصفهانی ام ولی از روز اول به شوهرم توافق کردیم خیلی رو رسما نریم. واقعا زیاده اگر توش بیافتی مسخره ا ...

کلاه سرم رفتتتت دختر به چه گشادی تیکه تیکه طلا بردم جل برام اورد زنک حالا که معترض شدم شوهرم پشت خانوادشو میگیره

مثلا ما فرداشب عقد پشت پا عقدی میبریم. یه طبقه کیک و گل و سکه و کادو اینا بردیم برای داماد الان بعد ۱۰ سال عروسی برادرشوهرم بود مادرشوهرم برگشت به من گفت شما نکردین و نیاوردین....

یعنی میگم هرکاری ام بکنی بخوان بگن کم کردی یا نکردی زبون دار باشن میگن

غلط کرده باج نده مگه عیب و ایرادی داشتی که باج بدی بهشون

من معترض شدم به شوهرم که خانوادت خیلی کم میذارن برام دراومد اینو گفت میلیاردی جهاز بردم حق ندارم چهارتا کادو درست بیارن برام؟

کلاه سرم رفتتتت دختر به چه گشادی تیکه تیکه طلا بردم جل برام اورد زنک حالا که معترض شدم شوهرم پشت خان ...

ببین اوایل عروسی همه مردا همینن. خدا شاهده اوایل چقدر سر خانوادش دعوا و بحث کردیم سر همین چیزا. ناراحت نشو کم کم درست میشه شوهرت. ولی ازین به بعد قبل مناسبت خودت تنهایی با شوهرت طی کن و خریدتو بکن قبل اینکه خانوادش بفهمن. احتیاجم نیست به کسی بگین چی خریدین که بخوان حسودی کنن

مثلا ما فرداشب عقد پشت پا عقدی میبریم. یه طبقه کیک و گل و سکه و کادو اینا بردیم برای داماد الان بعد ...

مادرشوهرم جل برام میاره که زبونش دراز باشه منم تا یجایی هیچی نگفتم دیگه کفرم دراومده

مادرشوهرم جل برام میاره که زبونش دراز باشه منم تا یجایی هیچی نگفتم دیگه کفرم دراومده

نبرین دیگه. بگو رسم و رسوم زیاده توش بیافتیم خسته کننده اس. زیادم بکنی پررو میشن

نه بابا من میلیاردی بردم تموم خرجا مراسما رو یقرونشو ندادن خیرندیده ها خودشونو زدن به ندارم

اهان. دیگه متاسفانه این حرفا اوایل عروسی زیاده. سعی کن تا میتونی بیخیال باشی. من چقدر حرص خوردم الان میگم کاش تو هیچی بهشون رو نمیدادم

اهان. دیگه متاسفانه این حرفا اوایل عروسی زیاده. سعی کن تا میتونی بیخیال باشی. من چقدر حرص خوردم الان ...

میخوام بهشون رو ندم و از همین الان روشونو کم کنم هیچ کار نکردن عزیز هم هستن

2706