2733
2734
عنوان

مادرشوهرم انگار هووی منه بخدا

188 بازدید | 16 پست

قشنگ انگار قصدش فقط خراب کردن زندگیمه ،من از خانوادم دورم بعد چند ماه رفتم خونه بابام یه هفته. شوهرمم این یه هفته کلا خونه مادرش بود.پری روز شوهرم اومد دنبالم برگشتیم خونه . امروز مادرشوهرم زنگ زد بود به شوهرم،، شوهرمم ندیده بود بعد که رسید خونه باز بهش زنگ زد شوهرم برداشت مامانش گفت بیا خونمون ناهار بخوریم😐شوهرم گفت دیگه رسیدم خونه شب یا بعدظهر میام😳 بعدم گوشی رو داد به دختر پنج سالش اونم گفت داداش بیا خونمون برامم لپ لپ بیار . یعنی اون زن نمی‌فهمه پسرش زن داره پیش زنش باید بمونه!؟

شوهرمو هفته ای چندبار ظهرا دعوت می‌کنه تنها فقط میخواد منو حرص بده .

شوهرمم همیشه تنها می‌ره چون با من زیاد خوب نیستن منو دعوت نمیکنن یا شوهرمم بزور و اصرار منم می‌بره با خودش اونحا ولی خب بازم با این حال شوهرم اون بیشعورارو زیاد دعوت می‌کنه و میان خونم! 

ثوصیثه صوثیص
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دعوتیه مگه پاشو برو تقصیر خودته با شوهرت برو

خوشم نمیاد ازشون  دعوت نکردنشون مهم نیست اینکه میگن هرروز شوهرم بره خونشون بده یعنی چی مگه زن نداره که همش اونجا غذا بخوره

ثوصیثه صوثیص
حالا تومجردی نهار نمیزاشت نون و رب میداد بهش،الان مادرمهربان شده

زنگ میزنه به شوهرم میگه بلندشو بیا آبگوشت پختم!! آبگوشت چیه که واسش شوهرمو دعوت میکنه یروز میگه بیا آبگوشت پختم یروز قیمه پختم کوفت پختم انگار خونه ما اینچیزا پیدا نمیشه

ثوصیثه صوثیص
زنگ میزنه به شوهرم میگه بلندشو بیا آبگوشت پختم!! آبگوشت چیه که واسش شوهرمو دعوت میکنه یروز میگه بیا ...

اشتباه شوهرته میره مگ خانمش خونه نیس تنها ول میکنه میره

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚