2733
2734
عنوان

به نظرتون طلسم شدم ؟

69 بازدید | 15 پست

دختر عمه ام  دعا نویسه زن و شوهر هر دوتاشونم دعا می‌نويسن منه احمق ازش ناموس کفتار گرفتم دومیلیون هم پول دادم از روزیکه آوردم خونمون هر روز با شوهرم دعوا داریم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بردم انداختم تو کوه 

کار خوبی کردی 

توی خونه اسپند دود کن 

ظرف آب نمک بزار 

عطر گلاب توی خونت پخش کن 

زعفرون عالیه، عطر زعفرون توی خونت باشه 

خونت همیشه تمیز باشه 

و مهم ترین چیز نماز اول وقت و قرآن و صدقه 

اینا انرژی منفی رو دور میکنه و انرژی مثبت میاره براتون

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

توی خونت عود روشن نکن عود هم اجنه رو جذب میکنه 

سرکه اسپری کن توی خونه 

سیر هم خیلی خوبه وای نگم از سیر برات همیشه توی خونت باشه، یا اصلا یه کله سیر حالت تزیینی بزار روی اپن آشپزخونت

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
بخدا خودم نماز میخونم قرآن میخونم چون گف شانس میاره خاک تو سرم گرفتم ولی دیگه امروز بردم انداختم کوه ...

نماز و قرآن که عالیه، اصلا پیش دعانویس نرو هرچی خواستی فقط قرآن و مفاتیح فقط همیا

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
نماز و قرآن که عالیه، اصلا پیش دعانویس نرو هرچی خواستی فقط قرآن و مفاتیح فقط همیا

آره بخدا خودم بیشتر وقتا یا از مفاتیح دعا میخونم یا شاید از گوگل سرچ کنم بخونم اینبار گول خوردم دیگه توبه کردم عزیزم خیلی ممنون از راهنمایی هات لطف کردی حتما انجام میدم ❤❤

2706