2733
2734

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه بعد از چند ماه اومدم تاپیک زدم ...

پارسال تیر ماه زایمان کردم اولیم بچمو و افسردگی گرفتم تا الان خوب نشدم دکترم رفتم 

همیشه عصبیم خسته شدم  از خودم نمیشه باهام حرف زد همش با شوهرم دعوا میکنم 

اون آدم خوبیه ولی خسته شده 

مخصوصا صبحا اصلا کلا اعصاب ندارم...

قبل زایمانم کلا آدم آرومی نبودم ولی خیلی خیلی بدتر شدم 

همش باید بیرون باشم کسی اینجوری هست ؟؟

همه داروندارمی دختر نازم👼🌸♥️

بچه کوچیک دارم و کلا خیلی موقع ها اعصاب ندارم😁

راهش اینه تو طول روز یک یا چند ساعت بذاری،پیش مادرت یا کسی،کمی،بیرون بری. من شاغلم و فکر می کنم اگه خونه بودم افسرده میشدم

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
بچه کوچیک دارم و کلا خیلی موقع ها اعصاب ندارم😁 راهش اینه تو طول روز یک یا چند ساعت بذاری،پیش مادرت ...

اصلا نمیدونم چرا دوس ندارم خونه مادرم برم  دوس دارم صبح ظهر خونه بمونم فقط ..

هیج جا نمیرم 

همه داروندارمی دختر نازم👼🌸♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم همینطور بودم دقیقا

بعد یکسال و نیم وقتی دارودرمانیو با روانپزشک شروع کردم خداروشکرررررر اصلا آدم قبل نیستم.دقیقا این چندماه اصلا با شوهرم دعوا هم نکردم 😅

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
اصلا نمیدونم چرا دوس ندارم خونه مادرم برم  دوس دارم صبح ظهر خونه بمونم فقط .. هیج جا نمیرم&nbs ...

خب افسرده شدی دیگه

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

بچه اول کلا روح و روان و زندگی مادرو بهم میریزه خصوصا اگر مادر برنامه داشته باشه برا زندگیش و دست‌تنها هم باشه.

خوابت هم چون بهم میریزه بدترت میکنه. طبیعیه‌

سعی کن تلقین نکنی ب خودت

اگر کمکی داری هفته ای یکبار بچه رو بسپار بهشون و به کارات برس و باشوهرت خلوت کن.

تنها بودن با بچه تاحدود زیادی استرس آوره.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
بچه کوچیک دارم و کلا خیلی موقع ها اعصاب ندارم😁 راهش اینه تو طول روز یک یا چند ساعت بذاری،پیش مادرت ...

اگرخونه بودی کامل از بین میرفتی.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼