2733
2734

مادرشوهر من از خوشگلیه بقیه فقط تعریف میکنه،همیشهههه هم انتظار داره من ظرف بشورمو و اخماش برام تو همدیگس.. هر تعریفی هم بخوام از خودمو خانوادم بکنم حرفمو قطع میکنه.. کلا حرص منو داره ‌شوهرمم پر میکنه.. از دست بدجنسی هاش میترسم واقعا زندگیمو خراب کنه

یه بار اینو برا خواهرم تعریف کردم کلی خندید

رفتیم مجلس ختم فامیلاشون یه جور که منو هیچی کنه گفت کسی که تورو نمیشناسه و تو مهم نیستی بشین ماشین ما بریم مسجد و بیاییم

منم محل ندادم رفتم مسجد دور ترین جا بهش نشستم

ولی فک کن همه مادرشوهرا ذوق عروس دارن به همه نشونش بدن

این به من اینجوری میگفت

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کاتیم خونه هم نمیریم همو جایی ببینیم در حد سلام شوهرمم خودش کات کرده

مام کاتیم چن بار همو بیرون دیدیم محل ندادیم😜

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

الان زیاد کاری نداره ولیییی دوران عقد تلاش میکرد همه چی طبق نظر و خواسته اون پیش بره مخصوصا عروسی انقدر بهم حرص داد ازش نمیگذرم

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40