2752
2734

یکی به تازگی تو اینستا دیدم بد ارایش شده بود و حقیقتا ترسناک بود ...

فکر کنم از عمد اینجوری ارایش کرده بود

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

زشت که نمیشه گفت 

ولی ادم هایی دیدم که میکاپ اصلا بهشون نمیاد ولی شب عروسی فول میکاپن و چهره خوبی ندارن

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

عروس خوشگل دیدم که میکاپش بد بود زشت شده بود 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

اره یه ارایشگاه رفتم گفتم نمونه کاراتو نشونم بده عروساشو دیدم شاخ دراوردم فرارو بر قرار ترجیح دادم  .البته اکثرا سن بالا بودن 

دیگه خود عروسا رو از قبل ندیدم که ببینم احتمالا داتا قشنگ بودن و ارایشگاهشون خوب نبود

لطفا لایک نکنید ممنونم .
تو عروسیا عروس رو از دور میبینم میگم وااااای چه خوشگل شده ولی وقتی میاد نزدیک برای خوش آمدگویی میبین ...

دقیقا 😂😂کرم پودره مخصوصا رو پوستشون خیلی بد میشه آخر مجلس 😂😂🤲

2706