2752
2734

۳۴سالمه شاغلم شوهرم از همه نظر بجز تیپ و اندام و قد و قیافه خوبه دقت کنید هممممه چیزش عالیه بجز ظاهرش.خوش اخلاق.متدین.مهربون.خانواده دوست.خرج کن.اهل خیانت هم بنظرم نیست.ازاینایی کخ نمازش اول وقت میخونه.وضع مالی متوسط.خودمم شاغل و خوش چهره.قدمم یکی دو سانت از همسر بلند تر. حالا منه احمقه خاک بر سر مدت یک سال هست که با همکار آقام که اونم متاهل هست فقط و فقط و فقط پیامکی در ارتباطم.اونم تمام پیامک ها از روزمرگی هست بدون کوچکترین لغزشی از سمت هر دوطرف هم من و هم اوشون بشدت رعایت ادب و احترام داریم.ولی پیامک از صبح تا ظهر و عصر از روزمرگی داریم.خیلی خیلی خیلی از خودم بدم میاد که چرا دارم اینکارو میکنم.دلم برا اعتمادی که همسرم بهم داره میسوزه.خدا منو نمیبخشه.حق‌الناس در حق همسرم میکنم.دعا کنید بمیرم.خیلی وقت ها گفتم از فردا دیگه سلام و صبح بخیر نمیگم به همکارم اما باز نمی‌تونم.

این همکارم از روز اول که تو اداره دیدمش یه جور خاص برام بود خاک بر سرم.ینی دوسداشتم ببینمش.باهاش هم صحبت شم.وایب خوب میگرفتم ازش.حالا مثل چی از کرده خود پشیمانم......💔💔😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی درکت میکنم منم از شوهرم خیلی سرم

خدا کمکت کنه عزیزم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2731

ازت خواهش میکنم ارتباطت رو قطع کن، بعد از این سرد رفتار کن، شروع کننده و پیام دهنده تو نباش، اگرم اون چیزی گفت کوتاه جواب بده و سرد، ببین اصلا نیاز به سواد روانشناسی خاصی نیست کارت از بیخ و بن اشتباهه 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

من قضاوتت نمیکنم اجی خدا کمکت کنه من در حدی نیستم که شمارو نصیحت کنم ولی اجی خودتو توی موقعیت گناه قرار نده یهو دیدی تو بغلشی ها

خدا کمکت کنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بله...داری خودتو گول میزنی وابسته اش شدی  بخاطر حس خوبی که ازش میگیری...هرچی سریعتر تمومش  کن 

خیلی بده آدما رو از خوب بودنشون پشیمون کنی ...نذاز همسرت اینطوری بشه..ضمناا هر وقت داری میگی خب باشه اوکی بش پیام بدم حتی راجب رومرگی!! ب این فک کنم همسرتم متقابلا با یه خانوم اینطوری صحبت کنه حست چیه؟

ببین چی تو اون آقا دیدی که حس میکنی از سمت همسرت و زندگیت اون خلاء رو داری...درستش کن 

بله ایی که سر عقد گفتی به همسرت یه نه بلند بود به همه پسرا و مردای دیگه..امیدوارم متوجه باشی

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)

سلام گرگ بی طمع نیست ،شماره همکارتو حذف کن ارتباطتتو باهاش قطع کن،همکارت ادم خوبی نیست شاید تو نیاز به محبت داشتی و رفتی طرف اون مرده ولی تنها نجات دهنده خودت ،خود تو هستی نذار زندگیت خراب بشه به خدا حیفه همه چیز قیافه نیست شوهرت اینجور که میگی با رفتاراش و خلاهاش رو پوشونده 

2706