2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم اگه باشم میگم یادگیری بیشتر 

اینکه جایی باشم که به هدفش/روند کار /اساتيد و همه عواملش اعتماد داشته باشم و بدونم که بودن من اونجا باعث بهتر فکر کردن و تصمیم گرفتنم میشه 

میدونم که قراره به من به علمم و فکرم چیزی اضافه بشه اونم نه هرچیزی 

مطالبی که کلی استاد پشتش هستن و مطمئنم برای زندگیم مفید هست

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...
2731
من خودم اگه باشم میگم یادگیری بیشتر  اینکه جایی باشم که به هدفش/روند کار /اساتيد و همه عواملش ...

اینمه حرف بزنم 

نمیگه پرحرفی میکنم؟

ی لوکشین برا خدا بفرستید شاید ایرانو گم کرده!:)💔
من ساب ۹۴ قبول شدم و ۲ هفته رفتیم قم . بقدر غش کردن خسته میشدیم

من برا مصاحبه فردا از استرس حالم بده 

احکام نمیدونم 

سوال در مورد طرحم نمیدونم چجوری جواب بدم

من همه نظرات رو میپذیرم اما با راه درست و حرف درست نه با بی ادبی و توهین کردن مگه شما آمریکا زندگی میکنین ما تو روستا ؟ تو الان ب ی چیزی علاقه داری یا حالا کاری اگ انجام بدی پس عقب مونده ای؟؟؟؟ تو اینستا 1000000نفر بچه دار شدن زود خب عیبش چیه؟ مگه اونی ک تو سن 30سالگی بچه اورده تا منی که 21 زایمان کردم چی کمو زیاد دارم؟ پس تو زندگیم نیستی پس الکی نظر نده و مقایسه نکن یا زندگی خودت و اطرافت .....مهم ترین چیز دنیا انسانیت هست و بس ممنونم از نظرت 

من همه نظرات رو میپذیرم اما با راه درست و حرف درست نه با بی ادبی و توهین کردن مگه شما آمریکا زندگی م ...

فاقد اهمیت ...

حرف زدی شنیدی 

اولشم خودت شرو کردی 

پس تاپیک من کامنت نزار 

بسلامت

فاقد اهمیت ... حرف زدی شنیدی  اولشم خودت شرو کردی  پس تاپیک من کامنت نزار  بسلامت

من شرو نکردم من ی تیکه از زندگیمو دارم با شوخی با شماها درجریان میزارم ولی ب تو و فرهنگت توهین نکردم