2733
2734

میگم ایا ورزش فیتنس عظله سازی هم میکنه یا نه فقط لاغریه ؟؟؟؟

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا بیشتر عضله سازیه، من هفته ای یه بارم هوازی کار میکنم برا چربی سوزی

اها 

یعنی میشه چربی سوزی انجام نداد و‌ رویه عظله سازی تمرکز کرد 

اخه من لاغرم 😀

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2731
چربی سوزه عزیزم..ن عضله ساز..

واقعا ؟

اره. اگه استادت واقعا استاد باشه بدنت ساخته میشه

تو همون ورزش فیتنس دیگه ؟

برای عضله سازی بدنسازی باید کار کنی..خصوصا ک لاغری..بدنت زود در میاد با بدنسازی..

اها 

اخه میدانی زیاد نمیخوام بخودم فشار بیارم و برنامه غذایی هم نمیخوام بگیرم خوشم نمیاد 

2706