2752
2734

خوشگلا درآمدتون و سختی کارتون چطوره من میخام شروع کنم این رشته رو بخونم و کلاسای آزاد برم در کنار مدرکم ارزش داره هزینه کنم کار با3Dmax درآمد داره؟میارزه واردش شیم همچی کلا راجع ب این رشته هرچی میدونید بگید مرسی از همگی

من کارم دکوراسیون نیست ولی همکارانی دارم که در کنار کارهای نظام مهندسی طراحی دکوراسیون هم انجام میدن شغل خوبیه ولی باید مهارت کسب کنید و یک پیج طراحی دکوراسیون راه بندازید و نمونه کارها تون رو اونجا معرفی کنید تبلیغات هم برای جذب مشتری باید داشته باشید تری دی مکس رو هم باید کامل بلد باشید برای طراحی همینطور طراحی کابینت رو هم باید یاد بگیرید 

کاربر آقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مرسی حدودا چقدر زمان میبره حتما باید مدرکم معماری باشه ؟

خب البته اگه مدرک معماری داشته باشید که عالیه ولی اگر هم نداشته باشید دوره ها روبگذرونید و یه مدت کارآموزی برید خوبه روان میشید

کاربر آقا