2752
2734
خوشگلم❤️😍

🥺🥺🥺🥺🤍✨

قبل اینکه در گاله رو باز کنی حرفت و مزه مزه کن، ما مسخره پدرت نیستیم هر عنی خاستی بخوری و هیچی نگیم، تو هنوز اون روی منو ندیدی، ینی هیشکی تاحالا ندیده حتی خودم، ولی میتونم تصور کنم ک چقد پست تر از تو میتونم باشم، اینو وقتی میفهمی ک سرت و بکنم تو خشتکت برات پاپیون بزنم عاسیسممم..🥰 >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
🤭🤭🤭نه اصلننن

کمتر یا بیشتر؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کمتر چیزی حدود 10 سال🤭❤️

20؟😂

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2731
اشکالی نداره اگه بپرسم کدوم شهرین؟  تاپیکاتون خیلی قشنگه

عزیزم من درخواست دوستی قبول نمیکنم مگر اینکه چندین ماه کسی رو بشناسم از طریق پست ها و تاپیک هاش❤️

برای مدتی از این سایت میرم.. 🌱 :) 
عزیزم من درخواست دوستی قبول نمیکنم مگر اینکه چندین ماه کسی رو بشناسم از طریق پست ها و تاپیک هاش❤️

اهان من از تاپیکاتون خوشم اومد به نظرم طرز فکر و زندگیتون جالبه و مثبت🌸

من دوست میخوام😭

اهان من از تاپیکاتون خوشم اومد به نظرم طرز فکر و زندگیتون جالبه و مثبت🌸 من دوست میخوام😭

عزیزم🤭منم مشکلات و دغدغه های خودمو دارم ولی یجاهایی ام سعی میکنم مثبت اندیش باشم😊

ای جان❤️ولی بابت ترسم از کاربرای زن نما و... خیلی چشمم ترسیده❤️تو تاپیکا همو می‌بینیم دیگه🤭🦋

عزیزم🤭منم مشکلات و دغدغه های خودمو دارم ولی یجاهایی ام سعی میکنم مثبت اندیش باشم😊 ای جان❤️ولی باب ...

بله دقیقا منم همینطورم طرز فکر مثبت ولی گاهی بالاخره مشکلات هس😁

دقیقاا درک میکنم اتفاقا با همین پیامی که گذاشتم درخواست دوستی کاربر پسر اومد ولی منظور من این نبود😔

بلهه حتمااا

بله دقیقا منم همینطورم طرز فکر مثبت ولی گاهی بالاخره مشکلات هس😁 دقیقاا درک میکنم اتفاقا با همین پی ...

❤️❤️❤️

کاربریتون تو خاطرم میمونه😍💜