2733
2734

سه ساله سختی پشت سختی میاد دنبالمون

اول مادربزرگم سرطان گرفت، بعد آبجیم مریض شد،

بعد ناخواسته باردار شدم و مشکلات شدید بعدش...

بعد زایمانمم مادربزرگم فوت شد و خودمم افسردگی بعد زا گرفتم...

شوهرم شیش ماه حقوقش قطع شد...

وضع مالیمون هی بدتر شد...

الانم تا میام یه روی خوش تو زندگیم ببینم باز از در و دیوار برام غم میباره حتی شده بی دلیل!

از اول امسالم که ماه رمضون رو به سختی گذروندم با بچه کوچیک، بعدش ده روز خودم و بچم شدیدا مریض شدیم

تا مریضیم خوب شد یه پریود شدید وحشتناک اومد سراغم یعنی اصلا یه روزم امون ندادا!

الان باز بچم سرماخورده 

خودمم زارزار گریه میکنم بی دلیل و بادلیل

یه روز خوبم یه روز داغون

هی ادای حال خوبا رو درمیارم الکی 😂💔

از درسم به شدت عقب موندم

انقدر درگیر جنگیدن با افسردگی ام که انرژی برام نمونده میخوام ظرفامو بشورم باید رو چهارپایه بلند بشینم پاهام جون وایسادن نداره

آره شاید بعضیا فکر کنن خودمو لوس میکنم یا الکی بزرگش میکنم اما بخدا افسردگی دست خود آدم نیست هیچکس اطرافم به اندازه من نجنگیده با افسردگی

کلی تراپی رفتم کلی معنویات و ده ها صفحه نوشتم افکار و احساساتم روی کاغذ... راهکارهای طب ستی، قرص، و...

یعنی الان خودم میتونم رسما مشاوره افسردگی بدم انقدر که تجربه دارم 😂😂😂

بعد گاهی وقتا از در و دیوار مشکل و دردسر میاد نمیفهمم چرا... آدم بیخیالی بودم ولی دیگه داغون شدم 

حرز چشم زخم گرفتیم برای خودم و شوهرم و بچم...

چهارقل و آیت الکرسی میخونم...

این آخرالزمون لعنتی کی تموم میشه هیچی سرجاش نیس! دنیا هم با ما داره به فنا میره...

چیکار کنم ورق برگرده نفس بکشم یکم 🥲

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

دقیقاً 

کاربر آقا، نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی می‌کنیم ولی او سالهاست خدایی میکند💛 داستان تو هنوز تموم نشده! تو خواهی خندیددر جایی که قبلا گریه کرده بودی.             بخاطر نت شبانه بیدار میمونی بعد میایی استوری میزاری :'فکرش نمیزاره بخوابم'  مخابرات بزنه تو کمرت دروغگو 😒 هزینه هام واگعی و در آمدم کیکه😢   تو واقعاً فکر کردی قلبمو شکستی؟ قلب من گلس داره بیچاره🤪 از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی :گفتش دو روز امریکا درس میدم .؛ یه روزم انگلیس درس میدم ،چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂        قطعا همه ایرانیا وقتی شامپو میزنن شیر آب رو نمیبندن و یه جاییشون رو میذارن زیر دوش که آب هدر نره😂😂طرف همیشه با دخترا حرف میزنه بعد میگه:من اجتماعی ام..😑تو جغرافیایی بدبخت😐همه جا شعبه داریبستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
2731

من فک میکردم فقط ماییم که سختی و مشکلات از سر و کولمون بالا میره

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
من فک میکردم فقط ماییم که سختی و مشکلات از سر و کولمون بالا میره

دیگه به درد نمیخوره این دنیا :)

دیشب بعد از مدت هاااا

بازم افکار خودکشی میومد تو ذهنم دیگه داشتم دیوونه میشدم

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
برو جلسات انجمن افسردگان گمنام  رایگان و مجازیه

ممنونم ❤️‍🩹

دقیقا هربارمیای نفس راحت بکشی مشکل بدتری به وجود میاد 

اوایل اردیبهشت بود تازه ازدردبیماری داشتم رها میشدم که خبرفوت مادربزرگم شنیدم  مادری که منوبزرگ کرده بود😔اینقدربهم ریختم که بازم مریض شدم و....نمیفهمم واقعااین دنیارودیگه اگه قراره همش دردبیماری وبدی باشه پس دیگه زنده موندن براچیه😔

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
دقیقا هربارمیای نفس راحت بکشی مشکل بدتری به وجود میاد  اوایل اردیبهشت بود تازه ازدردبیماری داش ...

😔😔 منم نوه اول مادربزرگم بودم از دست دادنش برام خیلی سخت بود... سنی نداشت

خدارحمت کنه مادربزرگتونو

هچی باید تحمل کنیم تا تموم بشه عمرمون 💔

😔😔 منم نوه اول مادربزرگم بودم از دست دادنش برام خیلی سخت بود... سنی نداشت خدارحمت کنه مادربزرگتون ...

منم ....مرسی عزیزم خدا رفتگانت بیامرزه چقد زندگیا سخت شده😔هرسال روز تولدم غمگین میشم نمیفهمم عمرم کی گذشت شدم ۲۴ساله هرچی فکرمیکنم همه ش درگیر مشکلات بدبختی بیماری بودم نتونستم نفس راحت بکشم مثل هم سن وسالام زندگی کنم .....

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
منم ....مرسی عزیزم خدا رفتگانت بیامرزه چقد زندگیا سخت شده😔هرسال روز تولدم غمگین میشم نمیفهمم عمرم ک ...

دقیقا منم تولدم که میشه انقدر غصه میخورم 

۲۲ سالمه من

کاش حداقل برمیگشتیم به بچگی که هیچی حالیمون نبود 🥲

دقیقا منم تولدم که میشه انقدر غصه میخورم  ۲۲ سالمه من کاش حداقل برمیگشتیم به بچگی که هیچی حال ...

اره ای کاش......