2752
2734

عوارض ندارن

چیزی نمیشناسید

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

نه عزیزم تمام داروهای گیاهی و عطاری  و شیمیایی در بلند مدت نارسایی های کبدی و کلیوی به همراه دارن پس برای لاغری بهترین و درست‌ترین راه یعنی رژیم غذایی کم کالری و ورزش رو انتخاب کنید 

جان و سلامتی آدم اصلا جای ریسک نداره 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نخوردن خداییش تنها راهه از منی که مدام رژیمم بپرس

من الان رژیمم

از اینکه دائم رژیم باشم وحشت دارم

امکان نداره بتونم خودکشیه

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
2731
من الان رژیمم از اینکه دائم رژیم باشم وحشت دارم امکان نداره بتونم خودکشیه

من قرص الفا اسلیم خوردم برا لاغریم خوب بود

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
من قرص الفا اسلیم خوردم برا لاغریم خوب بود

واقعا

چند کیلو کم کردی

چطور بود 

واقعا چند کیلو کم کردی چطور بود 

دیدی ک ت نت کلی راجبش میگفتن تقلبیش زیاد هس ت بازار

حالا من ب خاطرش ت سایت کلی میگشتم یکیشو پیدا کردم همینجا ی کاربری ب اسم شاقاسمم معرفیش کرد ک هنوزم دعاش میکنم

من گرفتم قرصو خیلی خوب بود ت دو هفته ۸ کیلو کم کردم خب...میدونم زیاده ضرر دارع ولی من تنبلی تخمدان داشتم باید خودمو لاغر میکردم

اون انرژی میدع سطح انرژی و سوخت و سازو ب شددددددتتتتتتت بالا میبرع....ک اخرش از ۸۵ شدم ۷۵...حالا میتونستم تا ۷۰ هم برم ولی باردار شدم نخوردم دیگ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدی ک ت نت کلی راجبش میگفتن تقلبیش زیاد هس ت بازار حالا من ب خاطرش ت سایت کلی میگشتم یکیشو پیدا کر ...

میگن دو برابر بیشتر اضافه وزن میده درسته؟

میگن دو برابر بیشتر اضافه وزن میده درسته؟

نه اصلاااا من الان چهار ماهه نخوردم دریغ از ی گرم اضافه وزن

حالا چکاب هم دادم قبل بارداری چیزیم نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلاااا من الان چهار ماهه نخوردم دریغ از ی گرم اضافه وزن حالا چکاب هم دادم قبل بارداری چیزیم نبو ...

واقعا

خدا خیرت بده

هرچی میدونی بهم بگو

از چه سایتی خریدی

واقعا خدا خیرت بده هرچی میدونی بهم بگو از چه سایتی خریدی

فقط گلم قرص دیگ ایی ک مصرف نمیکنی مریضی خاصی ک نداری خدایی نکرده؟؟چون نمیخوام چیزی بشه🥺

از ی خانومی گرفتم ک محصولات زیبایی چاقی لاغری اینا میفروشه حتی میتونی اصل و فیکشو مقایسع کنی من کلییی گشتم مقایسع کردم اصل ها دوتا کد ریجستری داره رو قوطیش و حتی ارمش برجستس

۰۹۱۱۷۹۵۳۸۱۹ اسمشون خانوم جاوید هس

هرموقه پیام دادین بگین خانوم نایبی معرفی کرد منو غریبه هارو دیر ج میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط گلم قرص دیگ ایی ک مصرف نمیکنی مریضی خاصی ک نداری خدایی نکرده؟؟چون نمیخوام چیزی بشه🥺 از ی خا ...

نه بیماری ندارم

ممنونم

شما چطور استفاده کردی؟

نه بیماری ندارم ممنونم شما چطور استفاده کردی؟

خداروشکر

مونده ب بدن اولش خانوم میگه کپسولو نصف کن

ینی توشو خالی کن نصفشو با اب حل کن بخور...برا من ک اونطوری اثر نکرد میگه اگ اثر نکنه یدونه قرصو کامل بخور من یدونه کردم ک دیدم ارع خوب اثر کرد

چون میخواستم سوخت و سازم زیاد بره بالا روزی دوتا خوردم یدونه صب یدونه شب

بدنم یکم مقاوم بود ولی ممکنه شما بخوری همون نصفه اشتهاتو ببنده

1
5
10
15
20
25
30
35
40