2752
2734

حس شاداب 

کاربر آقا، نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی می‌کنیم ولی او سالهاست خدایی میکند💛 داستان تو هنوز تموم نشده! تو خواهی خندیددر جایی که قبلا گریه کرده بودی.             بخاطر نت شبانه بیدار میمونی بعد میایی استوری میزاری :'فکرش نمیزاره بخوابم'  مخابرات بزنه تو کمرت دروغگو 😒 هزینه هام واگعی و در آمدم کیکه😢   تو واقعاً فکر کردی قلبمو شکستی؟ قلب من گلس داره بیچاره🤪 از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی :گفتش دو روز امریکا درس میدم .؛ یه روزم انگلیس درس میدم ،چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂        قطعا همه ایرانیا وقتی شامپو میزنن شیر آب رو نمیبندن و یه جاییشون رو میذارن زیر دوش که آب هدر نره😂😂طرف همیشه با دخترا حرف میزنه بعد میگه:من اجتماعی ام..😑تو جغرافیایی بدبخت😐همه جا شعبه داریبستن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چرا برگزید ؟؟؟ هر رنگ پوستی میتونه قشنگ باشه کاملا سلیقه اییه

اکثر ایرانیا سفیدن و سفید پرست 

نمیدونم این سبزه های بیچاره تخم و ترکه کدوم ادمان ک الان کلی باید حرف بشنون 

برگزیده بودن پیش خدا ربطی به هیکل و زیبایی و رنگ پوست نداره ، مهم صفات های انسانی و انسانیت داشتن و زیبایی درونه که نشون دهنده ی برگزیده بودن پیش خداست  

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
اگه سبزه سیاه نبود کی کرم سفید کننده می‌خرید 

حد و حدود خودتو حفظ کن کاربرد سفید کننده رو نمیدونی حرف نزن 

سفید کننده برای محو لک و جای جوش ن تغییر رنگ پوست محض اطلاعت کرم پودر رنگهاش درجه بندی داره از سفید تا برنزه ترین رنگ پوست 

اکثر ایرانیا سفیدن و سفید پرست  نمیدونم این سبزه های بیچاره تخم و ترکه کدوم ادمان ک الان کلی ب ...

اگه خودت با خودت حال نمیکنی که هیچی ولی اگه حرف بقیه اذیتت میکنه به راستت بگیر بابا😉

اگه خودت با خودت حال نمیکنی که هیچی ولی اگه حرف بقیه اذیتت میکنه به راستت بگیر بابا😉

خودم اوکیم بقیه خیلی جلوم میگن وااای فلانی سفیده خوشگله 😔💔 

تاپیکای نی نی سایت ببین همه میخوان سفید باشن