2733
2734
عنوان

لاغری بدون رژیم🙄

89 بازدید | 16 پست

امکان داره

باشگاهم نمیتونم برم

ده کیلو میخوام حداقل کم کنم

الان کالری شماری میرم داغونم 

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کالری شماری خودش رژیمه  روزی چند کالری میخوری

بله دیگه میدونم

میگم بدون این

۱۲۰۰ تا

دیروز پرخوری کردم امروز میخوام ۱۰۰۰ تا

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
کالری شماری رژیمه دیگه

میدونم میگم بدون رژیم و کالری شماری

کالری شماری طبق فرمولش بری خیلی سخت نیس وزنت چنده؟

۷۲

۱۶۴قدم

فرمولش چیع 

من قند مصنوعی رو هم حذف کردم تا دیروز کم اوردم یکم پولکی خوردم امروزم بیسکویت😑

۷۲ ۱۶۴قدم فرمولش چیع  من قند مصنوعی رو هم حذف کردم تا دیروز کم اوردم یکم پولکی خوردم امروزم ...

وزن ضربد بیست منهای ۱۰۰ فرمولشه...مجاز شما میشه روزی ۱۳۰۰ تا....قندمصنوعی رو کامل حذف کن اگر هوس کردی هفته ای یکی دوبار از این شکلات ها کیت کتا وویفرای کاکائویی تلخ بگیر بالای ۶۰ درصد اونم زیاده روی نکن میگم فقط درحد اینکه هوست بخوابه هفته ای یکی دوبار 

وزن ضربد بیست منهای ۱۰۰ فرمولشه...مجاز شما میشه روزی ۱۳۰۰ تا....قندمصنوعی رو کامل حذف کن اگر هوس کرد ...

من منهای ۲۰۰ کردم اخه

یعنی ۱۳۰۰ تا بخورم

قند مصنوعی به اندازه کالری محازم بخورم چی میشع

من منهای ۲۰۰ کردم اخه یعنی ۱۳۰۰ تا بخورم قند مصنوعی به اندازه کالری محازم بخورم چی میشع

قند مصنوعی از طریق کبد جذب میشه... مثلا تو باخودت میگی میزان کالری یه حبه قند ۲۰ تاس یدونه خرماهم ۲۰ تاس پس چه فرقی داره حبه قند بخورم درحالی که خرما قند طبیعیه ولی حبه قند مصنوعیه سریعتر از طریق کبد جذب وتبدیل به چربی واضافه وزن میشه...اگر حداقل هفته ای یک روز فست ۵۰۰ تایی میگیری ۱۰۰ تا کم کن اگر نمیگیری ۲۰۰ تا کم کن

قند مصنوعی از طریق کبد جذب میشه... مثلا تو باخودت میگی میزان کالری یه حبه قند ۲۰ تاس یدونه خرماهم ۲۰ ...

😪😭😭😭😭

اگر خیلی سختته قطع کاملش نکن کمش کن خیییلی کم

کلا رژیم سختمه داغونم