2733
2734

رفت و آمد خاصی ندارم ،،،عید به عید ،،،،،

ولی شوهرم چندوقت یه بار می‌ره اونجا تنها یکی دوساعت 

پارسال پنج ملیون از داییش قرض خواست بهش نداد ،،،گفت ندارم!!با اینکه خیییلی وضعش خوبه 

زن داییش پارسال اومد ،،،،،رنگ گذاشت،،،،،پولش هم گ

نگرفتم و از خداش هم بود تعارف کردم ,,, ،

یه دستت درد نکنه. هم نگفت به بهانه اینکه زیاد اونی که میخواستم نشد 

الان دوباره اومده پیشم نوبت بگیره ،،،،،

اونا پررررررو پرو به زور تخفیف می‌خوان ،،،منم اصلا روم نمیشه در حد خیلی کم میکیرم 

وقتی اونارو دارن توام پررو باش

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه ناراضی هستی ،،،،چرا دوباره میای پیشمممم

فقط برای اینکه ازش کم بگیرم میاد !!!

لعنت به مشتری اشنا،،،

هرکاری کنه خستگی رو می‌زاره تو تنت ،،،اخری هم پول زحمتت رو نمی‌ده و پشت سرت هم حرف میزنه

عینه بقیه مشتری ها باهاش رفتار کن نزار ساده فرضت کنه و از سادگیت سو ایستفاده کنه بعدا هم پیش خودش کیف کنه که اره سرش کلاه گزاشتم سود کردم اتفاقا کلیم منت سرش بزار با هر کسی مثل خودش

خودم می‌دونم ،،،،با خودم تمرین میکنم  ولی خب پای عمل که میرسه وا میدم  اصلا نمیتونم ،،،

بپیچون سرت شلوغه اومدم نشست بیکار نشین جلو روش نباش تا بره

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊