2752
2734

واقعا بعضی تاپیکارو میبینم دلم میگیره و از ته دل دعاشون میکنم مستقل بشن🥺.

واقعا خیلی سخته ،واینکه امید نداشته باشی جدا بشی ازشون یه روز و شوهرت نخواد،سخت ترش میکنه😔

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی ساختمونم خداروشکر زاضیم البت ۳ساله...شوهرم اوایل میگف هیچوووقت جدا نمیشم تااخر اینجا میمونم..الان نمیدونم شناختش ازمن بیشتر شده یا چی،میگه اپارتمان خوشگل میخرم میبرمت اونجا...پیشرفت کنیم باهم...کلا حرفای خوب میزنه منم تشویقش میکنم ک اره بخریم چشم دشمنامون کور شه....نمیدونم ک خدا کنه ی روز بخره

2731

انشاالله🌱🌷

یکی از آشناهای ما اوایل جدا بودن الان چند سالیه به خاطر شوهرش با مادرشوهرش تو یه حیاط هستن

وقتی فکر میکنم میبینم چقده خانوم خوووووب و صبوری که با مادرشوهرش چندین سال ساخته و می سازه

خدایا دوستت دارمممم ❣❣

ما ۵ تا رفیقیم از دوران دانشگاه 

چهارتاشون با خانواده مادرشوهر تو یه ساختمون زندگی میکنن ب نظر من خیلییی بده اینجوری

حالا من برعکس همشون با خانواده شوهر ۱۲ ساعت فاصله داریم با خانواده خودم ۱/۵ ساعت 😂😂😂😂

من تو ی ساختمانم با مادرشوهر واسه من خیلی خوبه دوست ندارم برم

خداروشکر عزیزم ،یه ساختمون خوبه بشرط رعایت کردن حال هم ،تو یه خونه بودن خیلی سخته .

فکر کن نتونی راحت با شوهرت حرف بزنی ،شوخی کنی .یا حتی نتونی غذایی که هوس میکنی بپزی😕

من مادرشوهرم طبقه بالای خونمون.

چندتا چیز باید باشه تا اذیت نشب

اولی و مهمم ترینش اینه که شوهرت دهن بین و ننه ای نباشه و زن دوست باشه.

دوم اینکه عروس سیاست مناسب رو داشته باشه

در این صورت اگر مادرشوهر خوب باشه که عالیه ولی اگر نباشه هم باز نمیتونه خیلی دردسر ساز بشه

من ی ساختمونم خداروشکر زاضیم البت ۳ساله...شوهرم اوایل میگف هیچوووقت جدا نمیشم تااخر اینجا میمونم..ال ...

انشاالله خوشبخت بمونید عزیزم 🥰و حتما هم میخرید به امید خدا.منم دیدم پسر عموم شرط کرده بود با زنش تو یه ساختمون بمونن ولی بعدا جوری شد مثل معجزه خود پسرعموم گفت دلم میخاد جدا بشم و شدن😊

انشاالله🌱🌷 یکی از آشناهای ما اوایل جدا بودن الان چند سالیه به خاطر شوهرش با مادرشوهرش تو یه حیاط ...

آره واقعا ،خیلی یخته با مادر خودتم تو یه حیاط باشی ،شاید یه روزی بحثی پیش بیاد ،دعوایی بشه آدم دوس نداره مادر خودشم بفهمه چه برسه به مادرشوهر.واقعا صبرش ستودنیه ،آفرین بهش😊

اشتباهترین کار زندگی بامادرشوهر تو یع خونس من 8سال زندگی کردم و بدترین روزای عمرم بود هیچی از زندگی نفهمیدم

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
ما ۵ تا رفیقیم از دوران دانشگاه  چهارتاشون با خانواده مادرشوهر تو یه ساختمون زندگی میکنن ب نظر ...

واای عزیزم 😄انشاالله دلشون شاد باشه ولی واقعا سخته ،انگار هیچ حریمی نداره ،انکار مجردی هنوز ،البته من اینجور فکر میکنم دیدم بعضیا هم خیلی راضی هستن.

خوشبخت باشی عزیزم این عالیه ☺️من خودم دوری و دوستی میپسندم.

خانواده شوهرت چند وقت یکبار میان سر میزنن بهت؟چقد میمونن؟

من مادرشوهرم طبقه بالای خونمون. چندتا چیز باید باشه تا اذیت نشب اولی و مهمم ترینش اینه که شوهرت ده ...

دقیقا درسته 👌میشه برام بگی سیاست عروس باید چطور باشه ؟راستش نمیفهمم باید چطور برخورد کنه ؟یا باید چه برخوردی نداشته باشه؟