2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اول سس درست کن با پیاز و فلفل دلمه و هویج و دارچین و هل 

مرغ و سرخ کن بزار توش دم بکشه 

آخر هم زعفرون و یکم گلاب بریز روش 

عالی میشه

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

اگر مجلسی میخوای درست کنی اول مرغ سرخ کن قبلش بهش ادویه زردچوبه و نمک بزن . پیاز رنده کن سرخ کن با روغن و بهش رب بزن. بریز رو مرغ ها تا نصف قابلمه ات آب بریز تو مرغ زیاد آب بریزی بد میشه. بزار آب مرغ غلیظ بشه 

زرشک هم خیس بده بریز تو آبکش شنش بره 

زعفران هم دم بده 

کره رو با روغن داغ کن زرشک و یه کوچولو تفت بده زیاد تفت بدی سیاه میشه برنج و بریز رو زرشک زعفران و باهاش قاطی کن 

من پیاز تفت میدم ادویه میزنم.مرغ هارو می‌چینم توش.وقتی قشنگ دو طرفش پخت .بهش یکم شکر .رب.زعفرون دم شده میزنم..یه لیوان آب یه قاشق ابلیمو می‌ریزم داخلش..درشو میزارم....بعد ۳۰دقیقه بهش کمی گلاب میزنم.شعله رو کم میکنم...تو ظرف دیگه ای... زرشک تفت میدم بهش شکر میزنم...برنج آبکش میکنم...کمی ازشو برمیدارم با زعفرون قاطی میکنم...میزارم دم بکشه...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
اول سس درست کن با پیاز و فلفل دلمه و هویج و دارچین و هل  مرغ و سرخ کن بزار توش دم بکشه  ...

منم همین روش👌

چند تا برگ بو هم میندازم داخلش بعد پخت برمیدارم.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

دوست من پیاز رو نگینی خرد کنید، سیر هم همینطور ، در روغن خوب تفت بدید، در این فاصله مرغها رو در زردچوبه،نمک،فلفل سیاه بزنید به هر دو طرف، حدود ۱۵ دقیقه، بعد پیاز و سیر رو خارج کنید و مرغها رو خوب در همان روغن سرخ کنید و پیاز و سیر فراوان را روی مرغها بریزید، سپس آب، رب، پودر سیر، پودر کاری، یک قاشق آبلیمو، دارچین رو با هم حل کنید و روی مرغ بریزید، هر ۱۵ دقیقه یکبار از آب آن روی مرغها بریزید تا رنگ زیبایی داشته باشند، فلفل دلمه ای نیز بریزید و اجازه دهید خوب پخته شود، در پایان زعفران اضافه شود، بسیار خوشمزه ست....نوش جان...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!