2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من یه مشاور خوب میشناسم گلم

دکترای روانشناسی داره و استاد دانشگاهه

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
درمان نمیکنه هیچ رواشناسی نمیتونه درمان کنه مگه اینکه خیلی حرفه ای باشه  . من بیمارم هنوز

درکنار روان درمانی باید دارودرمانی هم باشه تا تاثیر بگیری

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
من داشتم و دارم  الان همه دارن  خیلی بده  من خیلی خیلی زیاد بود  بدترین مشکل ...

برای من داره خیلی شدید میشه همش خوابم یا بیرون نمیرم از اتاقم...واقعا حالم ب شدت بده

ممنون میشم راهنماییم کنید چطوری باهاشون در ارتباط باشم

عزیزم درخواست دوستی میدم بهت

اونجا شمارشون رو میدم، پیامک بده به ایشون و باهاشون صحبت کن و وقت مشاوره بگیر

خیلی کارشون خوبه

باهمه قطع رابطه ام، اصلا حوصله کسیو ندارم از صب تا شب فقط تو اتاقمم حوصله ادمارو ندارم....

منم همینطوریم 

تنها برو بیرون بچرخ ورزش کن 

پولات هم صرف چیزای ارزون و کوچیک و بدرد بخور کن زندگیت بهتر میشه

واسه همشهری دست میداد کیهان از سکو
برای من داره خیلی شدید میشه همش خوابم یا بیرون نمیرم از اتاقم...واقعا حالم ب شدت بده

حالت خوبه پس خدا رو شکر کن 

بخدا من خواب نمیرفتم 

یه ۲۴ ساعت ۲ ساعت و نیم میخوابیدم 

از خواب میپریدم 

اسهال و استفراغ مدام 

بی قراری 

من خیلی حالم بد بود 

گریه نمیتونستم بکنم 

بچه هامم نمیتونستم نگه دارم 

شما فقط به یه حال خوب نیاز دارید وگرنه مشکلی ندارد 

2706