2733
2734

من شوهرم بظاهر کارمنده ولی بخدا از لحاظ رفاهی عین ی مرد بیکار ی عالمه وام گرفته نمیدونم چکار میکنه 

نمیگه بهم خیانت کار نیست این تنها حسنشع 

زود عصبی میشه دست بزن داره گوشت تو خونمون هرشیش ماه بچه ۴ سالم سوتغذیه اپداشت دیگ قهر کردم با وساطتت خانواده برگشتم در حدخوردن یکم خرج میکنه میگم بریم دور بزنیم فقط دور میزنه ی ابی ابمیوه ای هیچیییییی صد رحمت به زندگی کارگری مانتو سالی یدونه افسردگی گرفته بود بدددد یبارم خودکشی کردم پدرم شهریه باشگاه میده میرم اونم وانقدر غرررر میزنه تروخدا بگید من طلاق بگیرم بنفعم نیست؟ ۲۳ سالمه اون ۳۳

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه درست نشد طلاق بگیر  خسیس بدترین ادمه

وای اررره بخداااا ماشین داره موتورم خریده ولی پول گوشت و مرغ نمیده به بدبختی 

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
2731
وای اررره بخداااا ماشین داره موتورم خریده ولی پول گوشت و مرغ نمیده به بدبختی 

در کل یکی هست اخلاق نداره ولی دست و دلبازی اونیکه نه اخلاق داره نه پول میده خیلی رو مخه 

سعی کن اصلاحش کنی به خاطر بچت 

اگه نشد تهدید کن طلاق میگیری بازم درست نشد جدا شو

در کل یکی هست اخلاق نداره ولی دست و دلبازی اونیکه نه اخلاق داره نه پول میده خیلی رو مخه  سعی ک ...

مگ همین کارو بکنم  اگ مهریم بزارم اجرا سکته میکنه

جدا شو هنوز سنی نداری هم خسیسه هم دست بزن داره خودتو حیف نکن

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید