2752
2734
عنوان

لر های قشنگمون بیان

106 بازدید | 21 پست

بچه ها من شمالی ام نامزدم لرکهگیلویه هستن توی مراسم فامیلای من خب لباس مجلسی میپوشن اونا لباس محلی و مختلت الان فامیلای من باید چ خاکی توسرشون کنن؟شنیدم دختر عمش میگفت کسی ک لباس محلی نداره توی عروسی های ما حا نداره :/ تابحال براتون میش اومده از اقوام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وا این چه حرفیه یعنی چی تو مراسمای ما جا ندار😑

واقعا بستگی به خانواده اون فرد دار مثلا ما لریم اما خودمونم واسه عروسی مجلسی میپوشیم واسه حنابندون محلی

بنظرم شما کاری به اونا نداشت باشید مجلسی بپوشید 

بعدشم دختر عمش کی باشه ک ب شمایی ک عروسی همچین حرفی بزنه اگ ت نخوای اون حق نداره تو عروسیت بیاد چرا ...

چون شوهر منو دوست داشته قبلن ها همش سعی میکنه توی جمع تخریبم کنه همش تیک میندازه اینم یکی از حرفاش بود

چون شوهر منو دوست داشته قبلن ها همش سعی میکنه توی جمع تخریبم کنه همش تیک میندازه اینم یکی از حرفاش ب ...

اون میخواد ک بهترین زمان زندگیتونو خراب کنه چرا بهش اجازه میدی

اصلا ب مادرشوهرت هم چیزی نگو اونا ک نمیامن جلو مهموناتونو بگیرن بگن نیاین تو همچین جراتی نمیکنن اصلا غصه نخور ی چرتی گفته

جان منی❤️
من همین حرف شمارو زدم مادر شوهرم میخواست بخورتم

😑😑😑وا عزیزم ناراحت نشی اما از همین الان پیداست ابتون تو یه جوب نمیره این چه طرز رفتارشما غریبه ای باید حرمتت کنن و احترام بزارن نه اینکاینجوری  بپرن بهت واقعا تعجب میکنم بیشتر لرا غریب پرستن و احترام میزارن ب عروسشون

2706