2752
2734

امسال سال اول دانشگاهم بود که بنا به دلایلی نتونستم برم و فقط دو ترم تونستم خودمو برسونم  ...

دانشگاهی که میرم غیر انتفاییه(سوره) و خب خیلی از بازیگرای مطرح و نویسنده ها و کارگردان های مشهور ، فارغ التحصیل همین رشته از همین دانشگاه بودن ...

در ضمن من سه سال دبیرستانم رو رشته ی انسانی خودندم و کنکور دادم و رشته حقوق توی دانشگاه دولتی توی رشت قبول شدم ...

جدا از این که اصلا علاقه ای به این رشته ندارم ، حتی خانوادم با تحصیل من اونم تنهایی توی شهر غریب کاملا مخالفن ...

با این که رشته ای که توش ثبت نام کردم(بازیگری) رو دوست دارم ، اما عزیزانی هستن که میگن این کار من بی ثمر و بی نتیجست .

و این که مردم  میگن برو سرکار مستقل شو با درس خوندن و دنبال کردن علاقت به جایی نمیرسی و ...

با این وجود خودم شاغلم و الان 9 ماهه که توی یکی از سالن های زیبایی تتوی بدن کار میکنم و از پس خرج و مخارج خودم بر میام و حتی قبل از اون سابقه کار تصویر گری توی انتشارات داشتم ...

خلاصه که اینم از وضع و حالِ منه !!!

الان واقعا موندم که چه گ*هی بخورم واقعا ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اگه چند سال پیش بود بازم یه حرفی ‌الان بازیگرها خودشون بیکارن ‌تلویزیون فیلم نمیسازه ‌وقتت پولت انرژ ...

اونوقت پیر شم 

فحش میدم جوونیم رو ، چون نکرد ولی میتونست :)

میدونی که چی میگم ؟؟؟