2752
2734

من پرستارم

بخاطر تک‌فرزندی از طرح معاف بودم ولی چون نمی‌دونستم اومدم طرح

هم‌زمان دارم یه لیسانس دیگه هم می‌خونم

برنامه زندگیم توی سال گذشته خیلی فشرده بود ولی از اینکه داشتم کار و دانشگاه و گاها ورزش و تفریح رو باهم پیش می‌بردم لذت می‌بردم و خودمو تحسین می‌کردم

وقتی فهمیدم معافم رفتم از کارم انصراف دادم

میخواستم شاغل باشم، ولی یه شغل دیگه یه جای سبک‌تر مدنظرم بود

بیمارستان با انصرافم موافقت نکرد

من مجبور شدم بمونم فعلا

من هنوز همون زندگی رو دارم ولی از روزی که با انصرافم موافقت نشد دیگه بخاطر فعال بودنم خودمو تحسین نمی‌کنم، دیگه کارمو مثل قبل دوست ندارم، دیگه خوبیای اینجا به چشمم نمیاد، دیرتر از قبلا میرم سرکار، میگم وقتی با مرخصی‌هام موافقت نمیکنن بذار لااقل اینطوری یه استفاده‌ای مرخصی‌هام بکنم

واقعا تحملش برام سخت شده

چقدر مهمه که آدمی قدرت انتخاب داشته باشه

درسته طرح هم اجباری بود ولی من با علم به اینکه باید طرح برم وارد این رشته شدم

ولی الان با علم به اینکه معافم باید به اجبار بیام اینجا

دلم میخواست تابستون رو یه بیمارستان خصوصی کم‌کار توی شهر خودمون باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم میخوام مثل تو از مهر ماه هم دانشگاه برم هم کار کنم هم باشگاه. و هم تفریح ولی خیلی استرس دارم...ب ...

من از شنبه تا سه شنبه صبح میرم دانشگاه

از سه شنبه شب تا جمعه شب سر کارم

اگه لیسانس باشه واقعا سخته ولی شدنیه

بستگی به رشته هم داره البته

تمام مشاغل. دولتی برای خانمها همین داسنان رو کم و بیش داره من می خواستم منتقل یا حتی جا به جا بشم نشد نگذاشتند موافقت نکردند ...من همین افکار شما به ذهن م اومد ...سعی کردم محدودیت رو فرصت کنم...تمام سختی هام رو به شما نمایشنامه درآوردم و برای یه جشنواره داخلی فرستادم...دیپلم افتخار برام دادند و  راه م رو جور دیگه پیدا کردم الان به مشکلات به چشم یه موضوع برای نوشتن نگاه می کنم ...شما هم زاویه دید ت رو تغییر بده مطمین باش به آسودگی بیشتری می رسی

بیکاری هم خوب نیست قطعا چرا خودتو مشغول نمیکنی؟

لیسانس بهداشت عمومی دارم ک طرحم تموم شده....توی ی مرحله ایم ک فقط دارم فکر میکنم بیهوده ب همه چی، حس میکنم چندوقتیه علائم افسردگی دارم، دستم ب هیچ کاری نمیره، و نمیدونم از کجا و چطوری شروع کنم وقتی حتی ی فکر مثبت هم تو سرم نیس....:(

تمام مشاغل. دولتی برای خانمها همین داسنان رو کم و بیش داره من می خواستم منتقل یا حتی جا به جا بشم نش ...

استخدام رسمی همینطوره که با انتقال و جابه‌جایی موافقت نمیکنن

ولی من طرحی ام

لیسانس بهداشت عمومی دارم ک طرحم تموم شده....توی ی مرحله ایم ک فقط دارم فکر میکنم بیهوده ب همه چی، حس ...

شاید بد نباشه چند جلسه بری پیش یه روان‌شناس خوب

خیلی حالت بهتر میشه

و آروم آروم یه فعالیتی که دوست داری رو شروع کنی

استخدام رسمی همینطوره که با انتقال و جابه‌جایی موافقت نمیکنن ولی من طرحی ام

کمبود نیرو دارن اجازه نمی دن..،طرح ت تموم شد....یه فکری کن..وارد کارهای کلینیک زیبایی از همین الان می تونی بشی