2733
2734
عنوان

ضدآفتاب معرفی کنید😐

85 بازدید | 14 پست

ضدآفتاب بی رنگ خوبه یا رنگی ؟؟ 

قیمتش زیر ۲۰۰ باشه 

تازگیا شنیدم ضدآفتاب وکالی خیلی خوبه و قیمتش نسبت به حجمش می ارزه حجمش ۱۳۰ میل قیمتش ۱۳۰ 

ولی ارزون بودش دو دل شدم با این حجم ☹️😐کسی استفاده کرده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درماتیپیک بی رنگ

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731
من استفاده کردم خوب نبود 

واسه من و مامانم خیلی خوبه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
فلویید مای بگیر  رنگی بهتره اما این بی رنگه

یکی میگفت رنگی نگیر که باعث لک روی صورت میشه گفتم چرا گفت اولم رنگی هست مثل کرم پودره و پوستو خراب می‌کنه دومم محافظت خوبی ندارد سومم چون رنگی هست کم میزنی که نماسه پس رنگی  خوب نیست😐🤦 الان من موندم رنگی یا بی رنگ؟

اَوِن میزنم بی رنگ قیمتش 700  بنظرم بی رنگ بهتره من قبلا رنگی میزدم پوستم لک لک شده بود

یعنی میگی بخاطر رنگی بودنش اینجوری شده 

یا نه بخاطر رنگی کم میزدی که نتونسته محافظت خوبی در آفتاب داشته باشه؟

یعنی میگی بخاطر رنگی بودنش اینجوری شده  یا نه بخاطر رنگی کم میزدی که نتونسته محافظت خوبی در آف ...

رنگی خب توش کرم پودره و خوب نیست بی رنگ بهتره

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
یعنی میگی بخاطر رنگی بودنش اینجوری شده  یا نه بخاطر رنگی کم میزدی که نتونسته محافظت خوبی در آف ...

حقیقت اینک ضد افتابو حداقل باس دو بنده انگشت استفاده کنی ت پوشش کافیو داشته باشه حالا فک کن ضد افتاب رنگیو بخوای دو بند انگشت استفاده کنی😐😂

من شنیدم شون خوبه قیمتش صد یا زیر صده خودم بی رنگ مخصوص پوست چربشو گرفتم ولی هنو استفاده نکردم منتظرم قبلیه تموم شه

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید