2733
2734

من باردارم خواب دیدم که تو یه روستا بودم با یه خانم تقریبا مسن که اونجا داشت کاراشو انجام میداد منم پا به پاش میرفتم و باهاش صحبت میکردم تو خواب همش از حامله بودنم میگفتم و کنار یه رود خانه بودیم بهش گفتم من همش هوس شوری میکنم و ترشی بنظرت بچم چیه خانمه با دست روم آب ریخت من همینجور که داشتم با دست صورتم و پاک میکردم گفت پسره گفتم مطمعنی گفت اره وقتی من میگم یعنی پسره دگه بیدارشدم از خواب دیدم ساعت نزدیک شیش و رو به غروبه،،، حالا نظر شما چیه 

خواب منم اگه کسی میتونه تعبیر کنه تاپیک اخرم

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من شنیدم دیدن جنسیت بچه تو خواب واقعیته

منم بنظر خودم خواب چرت و پرتی نبود ظاهرش که اینحوری میومد و الان تو طول سه ماه اولین بار هستش که من همچین خوابی میبینم 

2731

من خواب پسر دیدم ولی بچه م دختر بود. 

خیلی به این چیزا فکر نکن. خواب بارداری بیشتر افکار ماست.

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
منم بنظر خودم خواب چرت و پرتی نبود ظاهرش که اینحوری میومد و الان تو طول سه ماه اولین بار هستش که من ...

سونو انتی رفتی؟ اگه رفتی عکسشو بزار بگم چیه

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 
سه روز دگه وقت سونو دارم برم حتما برات میفرستم عزیزم 

باشه عزیزم

جدی اخه من شنیدم خواب زن امکان داره برعکس باشه

خواب ظن.. بله ممکنه برعکس باشه و اصلا واقعیت نداشته باشه

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
جدی اخه من شنیدم خواب زن امکان داره برعکس باشه

نه عزیزم لون خواب ظن یعنی خوابی که بهش فکر کردی در طول روز 

خواب روز هم تعبیر داره خیلی از خواب هایی که توی روز دیدم تعبیر شده 

البته اگه به چیزی فکر کنی بعد خوابشو ببینی اون تعبیری نداره

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
نه عزیزم لون خواب ظن یعنی خوابی که بهش فکر کردی در طول روز  خواب روز هم تعبیر داره خیلی از خوا ...

چه جالب اینو نمیدونستم ولی من امروز به این موضوع فکر نکرده بودم اصن 

چه جالب اینو نمیدونستم ولی من امروز به این موضوع فکر نکرده بودم اصن

یه کاربری هست تعبیر خواب بلده 

تاپیک اخرم هست اگه خواستی ازش بپرس اونجا

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙