2752
2734
عنوان

بنظرم قشنگ ترین نوع مرگ خود کشیه

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 94 پست

یادمه چندسال پیش همین حرف تورو به زبون آوردم و کلی حرف شنیدم از خانوادم. الان میگم این چه حرف چرتی بود که زدم.

ولی من ترجیح میدم یهویی بمیرم تا اینکه ثانیه های باقی مونده عمرمو بشمارم

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️
همه کاراتو انجام میدی بعدم ی دربست میگیری مستقیم میری جهنم

دنیا همینه 

انسان با مرگ جسم تموم میشه 

بهشت و جهنم خدا تو قران فقط یه وعده برای مردم اون دوران بوده مثل غسل که اون موقع اب نبوده برای نظافت غسل رو واجب کردن 

جهنمی نیست 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دیگه وقتی برا کسی مهم نیستی چرا زنده بمونی

یعنی ما تو این دنیا تا زمانی باید باشیم که دیگران ما رو بخوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میخوام صد سال سیاه نخوان

من واسه خودم تو این دنیام نه واسه هیچ کس دیگه

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

تو برای خدا مهمی که آفریدتت چیکار خلق خدا داری 

خلق خدا که بزرگترین دغدغه‌شون تو مراسم اینه که نوشابه زرد بخورن یا مشکی🫤

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2731
خنده داره!  خودکشی برنامه ریزی نشدست،یه لحظه آدم دیوونه میشه و تمام  حالا بیای بدهیاتو ب ...

دقیقا یکماه پیش زنی که با شوهرش مشکل داشت یه لحظه عصبانی شد و خودشو آتیش زد در حالی که زن شاد و زیبایی بود و امید به زندگی داشت. مطمئنم وقتی خودشو آتیش زد پشیمون شد. خدا رحمتش کنه

مگه برا دیگران زندگی میکنی؟؟ 

مهم نیستی ؟ نباش مگه اونا چه تاثیری تو زندگیت دارن آخه 

دیر یا زود قراره بمیریم همین یه مدت که زنده ایم رو برای خودت زندگی کن همه رو به یه ورت بگیر اصلا 

بخدا خود من واسه مامان بابام مهم نیستم حتی،بمیرمم مهم نیست براشون ولی دلم نمیاد حتی یه لحظه تصورشم کنم تو این دنیا نباشم 

آخر هممون خاک و قبرستون عجله برای چیه 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
تو برای خدا مهمی که آفریدتت چیکار خلق خدا داری  خلق خدا که بزرگترین دغدغه‌شون تو مراسم اینه که ...

دغدغه اینم ندارن دوغ هم گیرشون بیاد راضین 😂

دنیا همینه  انسان با مرگ جسم تموم میشه  بهشت و جهنم خدا تو قران فقط یه وعده برای مردم او ...

ممکنه نظر شما این باشه اما به هرحال باید یک جایی که باشه که انسان پاسخ کار های خوب و بدش رو بگیره مسلما هست چون این وعده ی خداست

درسته بهشت برای اینه که انسان کار خوب انجام بده اما خب همین دلیلی هست بر اثبات وجودش چون اگر وجود نداشته باشه نعوذ بالله یعنی وعده خداوند دروغ بوده ،پس حتما وجود داره

اسی همه ی اونایی که خودکشی میکنن تو اون چنددقیقه آخر از زمین زمان خواهش میکنن که کمک کنه که نمیرن و نجات پیدا کنن 

نزدیک ترین اقوامم تو بیمارستانه،میگه همه ی اونایی که قرص برنج میخورن مثلا،همشون لحظه های آخر التماس میکنن که کمک کنین برگردم و نمیرم ولی دیگه تمومه و کاری برنمیاد از کسی  

چندساعت خودتو تشنه نگه دار بعد چندساعت برو یه لیوان آب خنک بخور همون آب یه لذت تو دنیاست 

حالا بقیه ی لذتای کوچیک هیچی 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

ولی به نظرم کسی که خودکشی میکنه شاید به خاطر اینکه نمیتونه بدهی بده یا نمیتونه نیاز هاش رو از جمله همین غذایی که گفتید برآورده کنه دست به این کار میزنه پس میشه گفت نه تنها قشنگ ترین نیست بلکه میتونه دردناک ترین هم باشه

هم این دنیا رو از دست میده هم اون دنیا 

مگه برا دیگران زندگی میکنی؟؟  مهم نیستی ؟ نباش مگه اونا چه تاثیری تو زندگیت دارن آخه  دی ...

پس انگار درد تنهایی رخنه نکرده تو جونت 

یا درک این که هیچ اینده ای نداری 

هیچ راهی نداری 

امیدوارم هیچوقت تجربه نکنی 

شاد و پایدار باشی ❤️

نه والا  اونچیزی وه شما تعریف کردی تابحال ندیدیم هرکی رفته از پریشونی و جنون و افسردگی بوده .

خب همون افسردگی و جنون ادم رو به خودکشی میرسونه 

و وقتی تنها باشی 

راجت کارات رو انجام میدی و تماممم