2752
2734

الان از پیش دکتر اومدم ۳۶هفته ام،،گقت اگه ببینم لگنت خیلی خوبه پیشنهادم بهت طبیعیه وگرنه اگه سزارین دوست داری همون سز میشی،،بنظرتون اگه لگنم اوکی بود برم طبیعی؟؟؟

کسیو ندارم راهنمایی بگیرم و این ک گفت یخورده انقباض هم داری انگار...

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همیشه گفتم الانم میگم بستگی به خودت و شرایطتت داره عزیزم 

من سزارین بودم و بی نهااایت راضی

از روز سوم همراه مامانم ظرف شستم😅 مهمون میومد 

بهم میگفتن برو درازبکش مثلا زایمان کردیاا، من عین خیالم نبود

با شکم بخیه

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...

فقط یه چیز بهت بگم به من گفتن لگنت خیلی خوبه واسه طبیعی کلی درد کشیدم آخر هم سزارین شدم

ان شالله که به سلامتی زایمان کنی

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
من طبیعی بودم راضیم البته برا طبیعی پیاده روی و ورزشهای بالای ۳۷ هفته رو انجام بده اگه تونستی بیما ...

در هر صورت خصوصی میرم و ب دکتر گقتم میترسم استرس میگیرم اونم گفت ماما همراه بگیر اونوقت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بستگی به روحیه خودت داره 

زایمان طبیعی خیلی خوبه ولی من روحیه اش رو نداشتم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
دیروز بی بی چکم مثبت شد🥹🥹🥹

اخییی مبارکت باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر لگن مناسب و آستانه ی تحمل بالا برای درد دارید، اگر به مهارت پزشکتون اعتماد دارید و شرایط گرفتن ماما خصوصی و زایمان در کلینیک خصوصی و خوب رو دارید و اگر پیاده روی و ورزش کگل رو انجام میدید بله طبیعی می تونه انتخاب خوبی باشه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

من خودم دو تا بچم طبیعی بود اگه دکتر خوب باشه شک نکن طبیعی بهتره من مامان دختر خالم بودن دکترم هم عالی واقعا بقیه نخوردم تحمل کردم بعد زایمان خودم همه کارهام کردم بدون اینکه کسی کمک کنه تازه بیمارستان دولتی بودم

من خودم دو تا بچم طبیعی بود اگه دکتر خوب باشه شک نکن طبیعی بهتره من مامان دختر خالم بودن دکترم هم عا ...

چ خوب خوش بحالت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من زایمان اولم طبیعی بود یک شب درد کشیدم و صبح پسرم بدنیا اومد.  و با اومدنش دیگه همه ز دردام تموم شد . فقط دو سه تا بخیه زده بودن که یکیش چند روز بعد چرک کرده بود اون عذابم میداد . ولی دومی رو سزارین اجباری شدم.  تا دو هفته نمی تونستم راحت بشینم یا به پهلو بخوابم . البته درد رو با مسکن تحمل می کردم و کلا سرپا بودم . هر دو سختی و راحتی خودشو داره