2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

فک کردم میخوای بعدازچن ساله طلیسچی روبگی😂

بعده چندسال اتفاقی دیدمت انگاری یکی پاهاموپابندزد

بایه بچه ردشدی که خیره شدبه من یه لبخند زد

اتفاقی دیدمت چقدشبیه تومث ماهه

سهم من سکوته وادامه ی مسیر واین راهه

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕

فقط فرار کن🏃🏻‍♀️

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
چرااا😂😂

نپرس، باور کن من یکساله اینجا چیزایی دیدم که میگم کاش اونروز دستم میشکست اینجا عضو نمی شدم

دو روز دیگه میفهمی چی میگم

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
نپرس، باور کن من یکساله اینجا چیزایی دیدم که میگم کاش اونروز دستم میشکست اینجا عضو نمی شدم دو روز د ...

اره قبلا بودم با فضای منفیش اشنام تقریبا 

اره درس دارم زیاد وقت نمیکنم بیام  

اره قبلا بودم با فضای منفیش اشنام تقریبا  اره درس دارم زیاد وقت نمیکنم بیام    

عهه، خوبه موفق باشی🤣❤️

2706