2733
2734

خانوما پسرم شش سالشه دخترم یک سال و نیمه اس خودمم هفت ماه باردارم((( ( لطفا نگید سه تا بچه می خواستی چکار ، پریود نمی‌شدم دوتا جلوگیری داشتم خدا خواسته باردار شدم و پای کارم موندم دوست نداشتم سقط کنم )))  همسایمون تو پارکینگ مراسم بزرگی گرفته بود مولودی و دف زن و اینا آورده بود چندین بار اومد دم خونه از چند روز پیش صدام کرد برم رفتم گفتم نیم ساعت بشینم میام خونه بچه هامم بردم یک ربع بیست دقیقه بعد دیدم ی دختره ابله مرغون داشت انگار جوشاش خشک خشک بود داشت وسط بین بچه ها بازی می کرد البته با بچه های من تماس فیزیکی نداشت من نهایت نیم ساعت نشسته بودم زود آوردم بچه ها رو بالا امکان داره اینا ابله مرغان بگیرن ؟؟؟ خودم قبلا گرفتم ولی از برای جنینم نگرانم دکترم می گه اگه خودت قبلا گرفتی نگران نباش ولی بازم خیلی استرس دارم چرا آخه کسی بیماری مسری می گیره میارن وسط جمعیت حق الناس بخدا چند روز طول می کشه دوره نهفته بیماری خیلی می ترسم😭😭😭😭

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خبر خبر بیارید که آرزوم تو راهِ  
جوشاش خشک بوده سرایت نداره  چندتا از دور و بری های من گرفتن بچه هام رفتن پیششون گفتم بگیرن راح ...

تو رو خدا دعا کنید نگیرن کمکی ندارم خودمم می ترسم بگیرم بدتر😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انشالله نمیگیرن بگیرن هم خیلی ساده و سریع تموم میشه سنشون کمه  استرس نده به خودت

اخه حاملم می ترسم جنینم کور شه چیزیش شه دارم سکته می کنم اگه حامله نبودم نمی ترسیدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه حاملم می ترسم جنینم کور شه چیزیش شه دارم سکته می کنم اگه حامله نبودم نمی ترسیدم 

اگه بالای ۲۰ هفته باشی خطر زیادی نداره حالا فعلا فکر نکن به این چیزا،فکر کن که دختره روزای آخر ابله مرغونش بوده که احتمالا هم همینطوره و سرایت نداره بعد از سه چهار روز 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰