2733
2734

از دست و زبان ک براید.  کز عهده شکرش به دراید

این در شرایطی بود ک طرف هی از عکس من تعریف کرد

بعد از عکسای نتی ک خودم نبودم، و دلش میخاس عکس اون مدلی بزارم،بازتر بود

گفتم از دست تو

اونم این بیت شعر رو گفت

یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

😘Thanks GOD 

مفهومش اینه که کسی نمیتونه شکر تمام نعمات خدا رو به جا بیاره.

حالا اون در چه معنی استفادش کرده نمیدونم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

از دست هیچکی بر نمیاد اونطور که شایسته خداوند هستش شکر نعمت های او را به جای اورد

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا من منظور رو نمیدونم اما معنی این بیت اینه:

دست و زبان چه کسی میتونه از عهده شکر خداوند بر بیاد؟

یعنی اینقدرررر باید خداوند رو شکر کنیم که دست و زیان هیچ ادمی از عهده اش برنمیاد

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

معنی ساده اش میشه مخ زنی 

یعنی انقدددددد زیباییی انقدددد خوبی از عهده وصفت بر نمیاد و....

ولی تو بشنو و باور نکن

تن سعدی رو هم تو گور نلرزونین 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
معنی ساده اش میشه مخ زنی  یعنی انقدددددد زیباییی انقدددد خوبی از عهده وصفت بر نمیاد و.... ولی ...

منظورش این نیس ک از همین مدل از خودت عکس بده؟؟؟؟

بعدا هم از عهده شکرت بر میام؟؟؟

😘Thanks GOD 

وقتی گفت اینطوری عکس بده ین شعر رو بگو

به آب و رنگ و خال و خط چه حاجت روی زیبا را؟

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
تاپیک رو یبار میخونی،شرایط رو توضیح دادم منظورش چی بوده؟؟

به نظرم منظور خاصی نداشته، همینطوری این ابیات را خونده...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم