2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اجازه داری خفش کن

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
2731

ذات ایشون رو که نمی شناسیم شاید می‌خواد اذیتت کنه 

ولی واقعا معیار آدم ها برای چاقی و لاغری متفاوته 

من شوهرم بهم میگه داری میشکنی ولی به نظرم خودم،  اضافه وزن دارم🫠🫠

هر چند که من میگم نظر خود آدم الویت داره نه همسر و اطرافیان 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
اجازه داری خفش کن

من هم سریع بقض می کنم..اما گریه نکردم دیگه از زور حرصم گفتم مثل چهارپا عر عر نکن.گفت چقدر بددهنی منم گفتم قرار نیست سم ی که به من میپاشی رو بهت برگردونم.خداروشکر این جور بحث ها وقتی پسرم نیست باهاش میکنم .اما عصبیش کردم لذت بردم 

اگه خودتون میگین خوش هیکلید پس به حرفاش دقت نکن

من صد و هفتاد قدم هست 68وزن.سینه و باسن کاملا رو فرم.پوستم هم صاف و سفید و یکدست به خودم ایمان دارم و الان هم تنبلی تخمدان دارم هم تیروئید کم کار و خیلی هم ملاحظه می کنم تو خوردن اما خب اصلا بفکر درمان من نیست..والا دلسوزی باید یه رکن مهم ازدواج باشه که این آقا فاقدش هست

من هم سریع بقض می کنم..اما گریه نکردم دیگه از زور حرصم گفتم مثل چهارپا عر عر نکن.گفت چقدر بددهنی منم ...

خب کاری کردی عوض عوض جلوش کم نیار   فقط حساسش نکن تو هم نقطه ضعف اونو پیدا کن از همون جا بزنش

چرا این مردا اینقدر بیشعور شدن

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
خب کاری کردی عوض عوض جلوش کم نیار   فقط حساسش نکن تو هم نقطه ضعف اونو پیدا کن از همون جا بزنش ...

من کسر شأن م میشه بهش بگم وگرنه پر نقطه ضعف دلم میسوزه میگم آدم باید خجالت بکشه اما اونم هی می گه چاق چاق ایراد دیگه ندارم فقط اینو می گه.خداروشکر مستقلی چگو دستم تو جیب خودم  وگرنه میخواست چکار کنه

من کسر شأن م میشه بهش بگم وگرنه پر نقطه ضعف دلم میسوزه میگم آدم باید خجالت بکشه اما اونم هی می گه چا ...

نمونه بارز یه بیشعورع 

کسر شانت نشع وقتی طرف بعد ۱۲ سال داره بیشعوریشو ثابت میکنه دیگه چه کسر شانی 

هر کنشی یک واکنشی دارد قانون نیوتون

2706