2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

پیام داد تبریک گفت تولد رو

اون اقام زنگ زد تشکر کرد گفت حرف دیگ ام هست؟ 

اسی گفت دلم تنگ شده میخام برگردم

شوهر سابقشم فک کنم گفت اگ فک میکنی کم ریدی بیا باز برین یه همچین چیزی

تهشم گفت دیگ زنگ نزن ب من گریه کنی

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
پیام داد تبریک گفت تولد رو اون اقام زنگ زد تشکر کرد گفت حرف دیگ ام هست؟  اسی گفت دلم تنگ شده ...

واقعا یا شوخی میکنی؟

🌸🌺من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش🌺🌸       ⭐عبادت بجز خدمت خلق نیست⭐                        💝می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن💝                   
ای بابا لینک تاپیکشو دارید بزارید بخونم ‌؟ 

اسم کاربریش سیاسفید (با لاتین) بود

🌸🌺من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش🌺🌸       ⭐عبادت بجز خدمت خلق نیست⭐                        💝می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن💝                   
واقعا یا شوخی میکنی؟

شوخی نمیکنم

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️