2733
2734

من برا هر کاری رو شوهرم حساب کنم یا پشتمو خالی میکنع یاگند میزنه بهش یا روانتو میریزه ب هم تا انجامش بده! تو این شهر غریبم شهر کوچیک و فرهنگ پایین هستن  تا از فامیلم یا لهجم میفهمن اینجایی نیستم حس بدی بهم دست میده دوس ندارم تنها برم جایی 

خیلی دلگرمی میده 

انرژی مثبته 

یعنی  اینقدر آرامش داره تو بحران که منه استرسی برام حکم داروی آرامبخش داره 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که میمیرم برای زندگی با تو💚😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیزایی‌ک ت خونه پدرم نبود اینجا هست و ب گردنش گرفته اگه یکی از اعضای خانوادم دخالت کنه 

ت خونه پدرم زندانی بودم 

چاق کردن قلیون 

ابمو بیاره (اب خوراکی ک میزارن بالای سر موقع خواب‌منظورم اونه😑)

غذا داغ کنه 

اینا 

2731

من شهر بزرگ غریبم

لهجه هم دارم

ازم میپرسن کوردی میگم اره

بعد شروع میکنن به خاطره گفتن از کورد ها

و لذت بخشه برام

اکثرا کارامم خودم میکنم

هرجام لازم باشه همسرم کمک کنه ۹۰ درصد کار داره و کارم عقب میوفته

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 

خوب بفمن مگه قراره همه به یه زبون صحبت کنن اعتماد به نفس داشته باش همه جا برو رو پای خودت وایسا 

جایی که من هستم دقیقا از روی فامیلم میفهمن کجاییم ولی تو اجتماعم شاغلم فعالم 

رو خیلی کارا روش حساب میکنم اما کاری نبود ک خودم نتونم انجام بدم ولی خیلی جاها ب پررو بودن و زبون ۱۶متریش و هیکلس نیاز داشتم ک دمش گرمه😂💪

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
خوب بفمن مگه قراره همه به یه زبون صحبت کنن اعتماد به نفس داشته باش همه جا برو رو پای خودت وایسا  ...

من ی فارسم وسط ی عالمه لر... تا نفهمن کی هستی کجایی هستی چرا اومدی اینجا ول نمیکنن