2733
2734
عنوان

تاثیر خودمون …👇🏻

46 بازدید | 2 پست

خب در مورد تاپیک قبلیمه

گفتم اگه خودمونو دوس داشته باشیم و عزت نفسمونو تقویت کنیم با تمام عیب هایی که مسلما داریم مسخره نمی شیم و حتی اگه بشیم برامون مهم نخواهد بود

خب من قدم بلنده و مدام هرکی می گفت دراز ناراحت می شدم.  تا روزی که فهمیدم عاشق قدم هستم. الان جز تعریف نمی شنوم و حتی پیشنهاد مدلینگ شدن هم دادن 😅شاید قبلا هم تعریف می کردن ولی چون عزت نفسم پایین بود فقط مسخره کردنا رو یادم می موند. الان هم مسخره هم شاید کنن ولی یکی دوبار شده و اونم واسم اصلا مهم نبود 

الان یکی مثلا بیاد مسخرت کنه که چرا پولداری ناراحت می شی؟؟ معلومه نه😅چون عیبش نمی دونی 

در مورد بینیم هم هست یه مدت می گفتن بزرگه ولی حالا نمی گن یا کمتر که باز یادم نمی مونه. 

ما یه دختر داریم فامیلمون خوشگل نیست(خوب نیست بگم ولی زشته) دختر یه قاتله که چن سال پیش اعدام شده و در فقر با مادرش زندگی می کردن. چنان اعتماد بنفسی داره من اولش با خودم گفتم یعنی این دختر کدوم دکتر میلیاردریه😅 همه دوستش دارن و هیچکسم مسخرش نمی کنه پس خودتونو دست کم نگیرین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷