2752
2734
عنوان

دارو اعصاب دربارداری

55 بازدید | 17 پست

چهار هفتم

از قبل دارو میخوردم دکتر عوض کرد

للوکساید5

نورتریپتیلین۲۵

اسنترا۵۰

ترانکوبین۲۵

ولی من ترسیدم فقط اسنترا و ترانکوبین رو میخورم

مشکلم استرس ک رو غذا خوردنم تاثیرگذاشته بی اشتهایی عصبی

ولی با زور هزار تا عق سعی میکنم بخورم همه چی ولی جونم بالا میاد انگار چی کنم؟اون قرصارم مصرف کنم انداختم دور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
به دکترت گفتی که بارداری؟ و اینکه اگه داروها اذیتت می‌کنه چرا بهش نمیگی که برات عوض کنه؟بده اینجوری ...

رفتم  دکتر عوض کرده اینارو داده ولی خودم میترسم باز فقط دوتاش رو میخورم

اگه داده همه شو بخور. عوارض بیماریت به مراتب برای بچه ت بدتره تا عوارض داروها

میترسم بدتر وابسته شم هی دوز بره بالاتر اونوقت چی کنم؟

بعد با وجود دارو هم من باز با زور غذا میخورم فقط بی حسم میکنن داروها همین

نه نترس مطمئن باش اون دکتره می‌دونه چی تداخل داره چی نداره 

میترسم بدتر وابسته شم هی دوز بره بالاتر اونوقت چی کنم؟برا ماه های اخرم نمیشه خورد ک

بعد با وجود دارو هم من باز با زور غذا میخورم فقط بی حسم میکنن داروها همین

میترسم بدتر وابسته شم هی دوز بره بالاتر اونوقت چی کنم؟برا ماه های اخرم نمیشه خورد ک بعد با وجود دار ...

من خودم دارم دارو مصرف میکنم میتونم راهنماییت کنم که چجوری حالت بهتر بشه 

من خودم دارم دارو مصرف میکنم میتونم راهنماییت کنم که چجوری حالت بهتر بشه 

چ دارویی مصرف میکنی عزیزم

من از وقتی فهمیدم باردارم انگار وحشت زده شدم از این‌موضوع

از قبل هم مشکل داشتم

ولی من لسترس غذا خوردن دارم حالم بد میشه تا میخوام غذا بخورم ی جور وسواس فکری تلقین نمیدونم چی اصلا دست خودم نیس

چ دارویی مصرف میکنی عزیزم من از وقتی فهمیدم باردارم انگار وحشت زده شدم از این‌موضوع از قبل هم مشکل ...

خب ببین عزیزم من حس میکنم تازه داری مصرف می‌کنی درسته؟اوایل آدم اذیت میشه انگار هر چی مشکل داشته میاد جلو چشمش یه حس بی حسی یه جوری انگار کلی غم داری و دوست داری بمیری همچین حسی پیدا می‌کنی ولی مرتب که داروهاتو بخوری‌ و همین جوری که پیش بره ماه به ماه بهتر میشی ولی در کنارشم خودتم باید تلاش کنی مثلاً عبادت کنی،ورزش کنی (هست ورزش مخصوص بارداری و اینا) نفس های عمیق بکشی،بری بیرون،بری تو جمع،برس تو طبیعت،پیاده روی،روانشناسم اگه خواستی برو اگه هزینه شو نداری همین بهداشت بری کافیه چون رایگانه یا به دوستات زنگ بزن باهاشون حرف بزن با همسرت حرف بزن حتی اگه میلم به غذا نداری باز یکمم شده غذا بخور به قول خودت و حتما آب بیشتری بخور به اضافه ویتامین،به ظاهرتم برس کلا تا میتونی از خودت مواظبت کن چون یه بچه ناز تو شکمته خدایی نکرده اونم اذیت میشه باید به خاطر اونم که شده تلاش کنی😘

2706