2752
2734
عنوان

دیشب رفته بودم کنسرت

168 بازدید | 20 پست

بعد از نامزدمم خبری نبود چندین ساعت

منم بهش پیام ندادم

اومدم اینستا استوری از خواننده گذاشتم با کلی ایموجی قلب و تگش کردم خواننده رو

صبح بیدار شدم دیدم نامزدم بلاکم کرده🗿🗿

این داستان واقعیه ها 

مگه داریم 

چرا اینجوری کرد😐

Akh age mishod saramo bekubam be ye ja shayad faramushi begiram❤️

کدوم خواننده؟ 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اطلاع نداشت رفتی؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

😂😂😂😂توام بلاکش کن😂انتظار داشته اونو تگ کنی🤣

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
نه چون خودش از ۷ عصر دیگه سین زد چیزی نگفت

دوست پسرته یا شوهرت ؟

اگه شوهرته ک قطعا تلفنی در ارتباطین میتونستی زنگ بزنی

اگه دوست پسرته ک هیچ

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
😂😂😂😂توام بلاکش کن😂انتظار داشته اونو تگ کنی🤣

منم وسط چت بلاکش کردم

خیلی ناراحتم

میگم نکنه خودش چیزی گذاشته عمدا بلاکم کرده

هر چی میشه  اینستا بلاکم میکنه

دوست پسرته یا شوهرت ؟ اگه شوهرته ک قطعا تلفنی در ارتباطین میتونستی زنگ بزنی اگه دوست پسرته ک هیچ

شوهرم نیست

اینجا دیشب از کلمه نامزد استفاده نکردم تاپیکمو ترکوندن میگن ممنوعه