2733
2734

بعد وقتی ناخوشن  به مردم میگن سرتون را از زندگی مون بکشید بیرون.

من کلا نه کنجکاو  بودم نه چیزی می دونستم 

تا خود همایون استوری کرد

بعد رفتم عکس هاشون را دیدم.

الآن ما فضولیم یا خودشون جار زن؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا چی شد بالاخره باهمن یا جدا شدن ؟

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

نظر شخصی ام اینه که وقتی یه چیزی رو با افراد به اشتراک میذاریم،یعنی اون بخش رو می خوایم بدونن.نه کم تر نه بیش تر‌.چه خوشی چه ناخوشی. 

حالا یکی خوشی اش رو به اشتراک میذاره یعنی نمی خواد کسی از ناخوشی اش باخبر شه.حالا یسریا هی دنبال بدبختی بقیه می گردن‌.

نظر شخصی ام اینه که وقتی یه چیزی رو با افراد به اشتراک میذاریم،یعنی اون بخش رو می خوایم بدونن.نه کم ...

شتر سواری دولا دولا نمیشه

من میگم تو یا آدمی هستی که دلت می خواد حریم داشته باشی و زندگیت را جار نزنی 

یا نه همیشه دوست داری پشت ویترین باشی

زبل کی هستن که گلچین زندگی شون را میگذارن پشت ویترین؟؟؟؟؟

كي خوشياشون جار زدن فقط يك عكس تو هواي برفي بود كه شير كردن

درضمن كي گفتن سرتون از زندگي ما بيرون كنيد انقدر تو يوتيوب و فضاي مجازي وماهواره اين چند روز اخير از اينا بد ميگفتن كه سحر بارداره ميخواد سقط كنه همايون مجبورش كرده و هزار حرف ديگه كه اخر استوري كردن به اين چرنديات گوش نديد هيچ خبري نيست

مردم که علم غیب ندارن خود ندیدبدیدشون عکس برف بازی هاشون را به رخ مردم کشیدن  می تونستن تو حل ...

عکس برف بازی چ ربطی به این داره ک پشتشون حرف بزنن

برنامه اینستاگرام اصلا هدفش اشتراک گداری عکس

عکس نذارن چیکار کنن خب

بعدم من ی عکس بزارم فردا بگن شوهرش خیانت کرده هزار حرف بزنن پشتم چ ربطی داره 

کسی که دیدن عکسای مردم فشاریش میکنه بنطرم اصلا اینستا نره

شتر سواری دولا دولا نمیشه من میگم تو یا آدمی هستی که دلت می خواد حریم داشته باشی و زندگیت را جار نز ...

اقاي همايون شجريان اگه اينستاشون داشته باشيد ميبينيد هيچ استوري و پستي جز تبليغ كنسرتاشون نميذارن خيلي كم پيش اومده عكس شخصي به اشتراك بذارن قضيه اينا با بقيه سلبيريتي ها زمين تا آسمون فرقه

عکس برف بازی چ ربطی به این داره ک پشتشون حرف بزنن برنامه اینستاگرام اصلا هدفش اشتراک گداری عکس عکس ...

دختر بزرگی داره 

بهتر بود به خاطر دخترش عکس تفریحش با دوستش را پخش نمی کرد که دخترش نمی دید.

شاید چوب اون کارش را داره می خوره

همون چند تا عکس هم نمی گذاشت بهتر بود.

نیکبخت واحدی هم یک دختر بزرگ داره هر روز جلف بازی

از همه بدتر ابی و مهشید که اصلا حرمت بچه سرشون نمیشه

شتر سواری دولا دولا نمیشه من میگم تو یا آدمی هستی که دلت می خواد حریم داشته باشی و زندگیت را جار نز ...

من تا یه جایی اسمش رو ویترین نمی‌ذارم. از نظر من،می خوان خوشی هارو به اشتراک بذارن.

وقتی ما با یکی حرف می زنیم و بهمون میگه چه خبر،نمی‌آیم بگیم مثلا شوهرمون خیانت کرده بعد مارو کتک زده و... نهایت میگیم آره مثلا درگیر مشکلاتیم. همونطور که یسریا جز به جز خوشی شون رو نمیگن.