2733
2734

بگو آخه کم تعطیلی داریم

کم کار این مملکت زمین میمونه؟؟؟؟

ب نظرم شورای نگهبان تایید نمیکنهاین طرح مسخره رو

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
در اصل باید شنبه و یکشنبه تعطیل باشه اگه یه عده اجازه بدن

کدوم اصل این رو تعیین میکنه؟!

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
بگو آخه کم تعطیلی داریم کم کار این مملکت زمین میمونه؟؟؟؟ ب نظرم شورای نگهبان تایید نمیکنه ...

بنظرم طرح مسخره ای نیست چون بیشتر کشورهای اروپایی شنبه و یکشنبه و کشور های عربی فکر کنم جمعه و شنبه تعطیلن ، برای کارهای بانکی و... مشکل پیش میومد اینکار رو کنن ، بیشتر با کشورهای دیگه هماهنگ میشن

آقایون لطفاً وارد تاپیک های من نشید ❌
چرا یکشنبه؟

غربی ها یکشنبه تعطیل هستن

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
پنجشنبه تعطیل رسمی نیس ولی شنبه فک کنم هس

فکر کنم شنبه بجای پنج شنبه میشه

اگر پنج شنبه می‌رفتی پس شنبه هم میری

ولی چه مسخره اس طرحش

عمرا ادارات خصوصی و تولیدی و خیلی جاها قبول کنن دو روز تعطیل باشه

قبول کنن حقوق کمتر میدم

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
بنظرم طرح مسخره ای نیست چون بیشتر کشورهای اروپایی شنبه و یکشنبه و کشور های عربی فکر کنم جمعه و شنبه ...

اینا تو کارای داخلی هم موندن

کارای خارجی پیشکش

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚
2706