2752
2734

کسی که دوسش داشتم دانشجوی دانشگوه افسریه یه روز بهم گف رابطموند فهمیدن یا باید جدی  کنیم یا تمومش کنیم که شرایط جدی شدن و اینا فعلا نبود

خلاصه حرف زدیم و اینا گفت غیر مستقیم بهم گفتن 

بعد یه روز خوب بودیم یهو دیدم بلاکم کرد از اون روزم دیگه خطش خاموشه همه جام آفه من دارم از استرس و دلشوره میمیرم چیکار کنم؟😭

ازم دوره فاصلمون زیاده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
واقعا؟ خب چطوری اونجا دیگه گوشی نداره که

اصلا اونجور نیست که اون گفته فقط اینکه گفته جدیش کنیم و بعد بلاکت کرده معلومه نمیخواد ادامه بده تو هم خودتو سبک نکن بیخیالش، من کسی را دوس داشته باشم به هیچ عنوان نمیتونم ازش بی بخبر بشم

مگه متاهلی به سن و ساله، 

به پول که هست !!!

اصلا وقتی متاهله چرا باید بیاد شهر من تو یه اتاق زندگی کنه 

بعد هرشب تا موقعی که بیدار بوده ساعت ۱ مدام با من چت کنه تو این یه سال یعنی اگه زن داشت زنش نمیفهمید این تا نصف شب بت کی چت میکنه؟

خواهشا چرت نگو

2706