2752
2734
عنوان

شوهرم نمیخاد قبول کنه سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 81 پست

اصل داستان اینه که این اقا یکیو میخاسته ۴سال بهش ندادن اینم رفته به جیگرش چاقو زده خودکشی کرده بعد هم خوب شده تا این حد شوهرم ازش خبرداشته بعد سه ماه جدایی ازش بامن ازدواج کرد 

دوماه قبل روزی که به من اعتراف کرد و منو اورد خونه پدرم رفیق دختر به قول خودش به شوهرم پیام داده که رفیقم حالش بده رفته کما سکته کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گناهه و اون دنیا باید جواب بدی مگه زندگی پس از زندگی رو ندیدی

بروبابا

مامان منم عقایدتوروداره ۵تا بااین عقیده پوسیده اورده الان ماداریم تاوان نادون بودن مادرمونونیدیم فکرکردی جنایت بدنیااوردن ناکمترازسقط گناه داره!

شوهرمم میگه من مسبب خودکشی این دخترم که ازش جدا شدم بدبختش کردم 

الانم کلا حاشا میکنه که با اون حرف میزنه 

میگه من هر از گاهی بهش پیام میدادم حالشو جویا میشدم الان شاید ۲۰روزه واقعنی حرف میزنیم اما نه اون گفته باهات ازدواج میکنه نه من اینو گفتم

2731
بروبابا مامان منم عقایدتوروداره ۵تا بااین عقیده پوسیده اورده الان ماداریم تاوان نادون بودن مادرمونو ...

شاید گناه باشه که وقتی شرایطش نیست بچه دنیا بیاری ولی گناه اون بچه چیه که نیومده باید سقط شه و بمیره؟ اینا عقاید پوسیده نیست اتفاقا واقعیتی هست که بالاخره اون دنیا باید جواب پس داده بشه

الانم کلا حرمتا ریخته شده کلی درگیری بین خانوهدمو اون پسر پیش اومده کلی فحش داد به پدرو مادرم 

منم که این زندگیو دیگه نمیخام 

بچرم نمیخام بدنیا بیارم 

فقط نمیدونم چجور راضیش کنم تعهد بده

شاید گناه باشه که وقتی شرایطش نیست بچه دنیا بیاری ولی گناه اون بچه چیه که نیومده باید سقط شه و بمیره ...

خب ننه منم بخاطربدبخت کردن مابایدجواب پس بده 

گناه ماچیه ک بدنیااومدیم!!!

من از یه طرف بهم خیانت شد 

از یه طرفم میگه من شاید کلا ازدواج نکنم بزار این بچه باشه تا بااون زندگی کنم 

و یا اینکه سچهار سال دیگه زن بیارم چون الان پول ندارم 

خودشم با مادرش زندگی میکنه 

خب ننه منم بخاطربدبخت کردن مابایدجواب پس بده  گناه ماچیه ک بدنیااومدیم!!!

مقصر بودن اونا به کنار 

یه بخشی از تقصیرات به خاطر بدبختی ها گردن اوناست 

یه بخش بزرگی هم تقصیر خود طرف 

اینکه ما بدبخت به دنیا بیایم دست خودمون نیست ولی اینکه بدبخت و بیچاره زندگی کنیم و بمونیم دست خودمونه و میتونیم‌تغییرش بدیم

اگه سقط کنی همسرت میتونه ازت شکایت کنه فک کنم 

بری پزشک قانونی هم میفهمن عمدی سقط کردی 

دردسر داره. نگهش دار

سقط گناه هم داره 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
مقصر بودن اونا به کنار  یه بخشی از تقصیرات به خاطر بدبختی ها گردن اوناست  یه بخش بزرگی ه ...

شبیه شعارهای تلویزیونه حرفات بدردزندگی نمیخورع اینجاایرانه پولدارا هروزپولدارترفرافقیرتر

چشماتوبازکن میبینی

2706