2752
2734
عنوان

اکس نفرین شده!

192 بازدید | 29 پست

خدا لعنتش کنه 😂

دلم واسه اکسم تنگ شده 5 روزه که به خواسته اون کات کردیم قرار بود دوست معمولی بمونیم ولی از اون موقع تا الان هیچ صحبت و پیامی بینمون نبوده انگار حسی یا وابستگی درون اونم تازه داشته شکل میگرفته ولی چون شرایطو سنجیده ترجیح داده کات کنیم تا حسا بیشتر نشده..ازم خواست از زندگیش برم و تو زندگیش نباشم🥲

ولی ما بهترین لحظه ها رو با هم گذروندیم وقتی با هم بودیم حسای خیلی خوبی بینمون بود انقدری با هم از ته دل میخندیدیم و خوش میگذشت که میگفت کنار تو یه ادم دیگم میگفت تمام مسائلمو مشکلاتمو وقتی پیشتم فراموش میکنم🥲 میگه دوستت دارم ولی هدفای خودمو تو زندگی دارم که باید بهش برسم و الان امادگی رابطه ندارم🥲

تا الان سه بار خواسته بود کات کنه نذاشته بودم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آه ول کن بابا ریدن تو پسر کلا بلاک کن! اینجور ادما لاشی بازیاشون درمیارن به تو هم میگن باش ولی کاریم نداسته باش معمولیم نمون 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
منم دلم تنگ شد ت تعریف کردی 😂

نمیدونم چیکار کنم اونم دلش تنگ شه.

میخوام به پروپاش بپیچم حتی به عنوان دوست معمولی. تا اون حسی که داشته ایجاد میشده بیشتر شه😂

شما چرا کات کردین

نمیدونم چیکار کنم اونم دلش تنگ شه. میخوام به پروپاش بپیچم حتی به عنوان دوست معمولی. تا اون حسی که د ...

امیدوارم ب هم برگردین♥️

ازدواجی بود

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
آه ول کن بابا ریدن تو پسر کلا بلاک کن! اینجور ادما لاشی بازیاشون درمیارن به تو هم میگن باش ولی کاریم ...

نمیدونم چیکار کنم اونم دلش تنگ شه.

میخوام به پروپاش بپیچم حتی به عنوان دوست معمولی کنارش باشم. تا اون حسی که تازه داشته ایجاد میشده از بین نره و پررنگ تر شه😂

امیدوارم ب هم برگردین♥️ ازدواجی بود

نه اتفاقا میگفت فعلا شرایط ازدواج ندارم چرا عمرتو به پای من تلف کنی من عذاب وجدان دارم برو با یکی که بگیرتت ازدواج کنی سروسامون بگیری خوشبخت شی.

نمیدونم چیکار کنم اونم دلش تنگ شه. میخوام به پروپاش بپیچم حتی به عنوان دوست معمولی کنارش باشم. ت ...

بیکاری؟ هدف بزار کاراتو کن پسری پیدا کن که هدفای خوب داره پول داره! این اسگلت کر ده میدونه نمیری میگه دوست معمولی ولش کن! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
نه اتفاقا میگفت فعلا شرایط ازدواج ندارم چرا عمرتو به پای من تلف کنی من عذاب وجدان دارم برو با یکی که ...

من اکس خودم گفدم پرسیدی چرا جدا شدین 😂

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه